• Informacje na temat:

  jola rutowicz

Artykuły na temat: jola rutowicz
Zdjęcia na temat: jola rutowicz
Wideo na temat: jola rutowicz
 • "Gwiazdor" Jakimowicz strofuje wczasowiczów w Międzyzdrojach! "Taaaakie mordy"

  Jarek Jakimowicz jest jedną z "gwiazd" podczas festiwalu w Międzyzdrojach. Aktor i były partner Joli Rutowicz cieszy się tam sporym zainteresowaniem wczasowiczów, którzy chętnie robią sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Gdy jeden z "fanów" próbował cyknąć selfie, Jakimowicz upomniał go: "Bez sensu takie zdjęcie robić. Taaaaakie mordy będziemy mieli wielkie".

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

Dyskusje na temat: jola rutowicz
 • Re: 30-letnia Anna Mucha w doskonałej...

  Wygląda jak Jola Rutowicz

 • Re:

  DLACZEGO TU GRA JOLA RUTOWICZ ROLE SPRZATACZKI???

 • Re: Mamed Chalidow w "M jak miłość"

  Niedługo w serialu zagra Jola Rutowicz lub matka Madzi..

 • Re: Wielkie zmiany w nowym roku

  jaka piękna? plastikowa lalka po operacjach. nie lubię jej z ani jednej roli w czymkolwiek. nadęte babsko. tępak napisał ten komenatarz. Zazdrościsz jej urody? Plastik to Jola Rutowicz, a nie Agnieszka. Wiesz kto to plastik w ogóle? Jak nie wiesz to nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Aga trzymam kciuki :)

 • Re: Ciężko pracowała na swoje "pięć minut"!

  Jola Rutowicz też jest gwiazdą? Może nieadekwatne porównanie, bo tamta nie jest aktorką, ale p. Bursztynowicz zachowuje się jakby była infantylną staruszką. Tembr głosu ma tak zdziecinniały i denerwujący, że mocno się dziwię, że jeszcze ją w tym serialu trzymają...Chyba z przyzwyczajenia - podobnie jak i widzowie z przyzwyczajenia Ją oglądają. Można na Nią popatrzeć, bo ładna kobieta, ale

 • Re: Ciężko pracowała na swoje "pięć minut"!

  Jola Rutowicz też jest gwiazdą? Może nieadekwatne porównanie, bo tamta nie jest aktorką, ale p. Bursztynowicz zachowuje się jakby była infantylną staruszką. Tembr głosu ma tak zdziecinniały i denerwujący, że mocno się dziwię, że jeszcze ją w tym serialu trzymają...Chyba z przyzwyczajenia - podobnie jak i widzowie z przyzwyczajenia Ją oglądają. Można na Nią popatrzeć, bo ładna kobieta, ale aktorka