• Informacje na temat:

  jola rutowicz i jarek jakimowicz

Artykuły na temat: jola rutowicz i jarek jakimowicz
 • Szokujące wpisy Jarka Jakimowicza. W sieci pojawiły się screeny

  Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował screeny wpisów Jarka Jakimowicza (49 l.).

 • Jola i Jarek na antenie

  "J & J - czyli Jola i Jarek" - tak będzie się nazywać format będący połączeniem serial u komediowego z reality show, który jesienią pokaże TV 4. Bohaterami programu będą byli uczestnicy "Big Brothera" Jolanta Rutowicz i Jarosław Jakimowicz.

 • Jola Rutowicz jest nie do poznania! Jej metamorfoza wami wstrząśnie!

  Jola Rutowicz (33 l.) od jakiegoś czasu mieszka w Stanach. Nie wiadomo z czego się utrzymuje, ale wiedzie się jej chyba całkiem nieźle. Do tego wygląda też zdecydowanie lepiej niż jeszcze parę lat temu. Co stoi za jej przemianą?

 • Jola i Jarek znów razem!

  1 czerwca o godzinie 20.00 na antenie telewizyjnej Czwórki będziemy mogli obejrzeć Wielki Finał piątej edycji programu Big Brother. Gośćmi specjalnymi będą finaliści pierwszej części BBV - Jolanta Rutowicz oraz Jarosław Jakimowicz.

 • Jola Rutowicz (30 l.) postanowiła poprawić swoją urodę. Celebrytka zrobiła sobie botoks!

 • Jakimowicz groził Joli?

  Jola Rutowicz po rozstaniu z Jarosławem Jakimowiczem twierdzi, że nie może czuć się bezpiecznie. Do tego były partner podobno ją śledzi.

 • Jola rzuciła Jarka

  ...myśleniem i zastanawianiem się, czy Jarek gra" - ciągnie Jola. Dodaje też, że Jakimowicz coraz częściej starał się zaciągnąć ją do łóżka, a Jola, jak wiadomo, przed ślubem seksu nie uprawia.(...)Robi nam się słabo, gdy kolejny raz musimy pisać o "związku" Joli Rutowicz (24 l.) i Jarka Jakimowicza (39 l.). Mamy więc nadzieję, że ich specjaliści od wizerunku postanowili wreszcie zakończyć tę...

 • Jakimowicz jest z Jolą!

  Jarosław Jakimowicz przyznał w końcu, że kocha Jolę Rutowicz! "Nie mieszkamy jeszcze razem, bo wyznaję zasadę, że jak seks, to tylko po ślubie" - dodaje gwiazda "Big Brothera".

 • Reality show o związku Rutowicz i Jakimowicza!

  Jak informuje portal MediaRun, we wrześniu na antenie TV4 pojawi się nowe reality show. Program, noszący nazwę "J+J - czyli Jola i Jarek", ma przedstawiać perypetie "zakochanych" "gwiazd" - Joli Rutowicz i Jarka Jakimowicza. Jola i Jarek poznali się podczas realiy show "Big Brother V". Po pewnym czasie ogłosili, że są parą, w co z początku niewielu wierzyło - w końcu Jakimowicz nie wyglądał na...

 • Jakimowicz pokazał Joli "to i owo"

  Okazuje się, że romans Joli Rutowicz (24 l.) i Jarosława Jakimowicza (39 l.) nie rozpoczął się miłością od pierwszego wejrzenia. Tak naprawdę Jola wcale nie lubiła Jarka.

Wideo na temat: jola rutowicz i jarek jakimowicz
 • "Gwiazdor" Jakimowicz strofuje wczasowiczów w Międzyzdrojach! "Taaaakie mordy"

  Jarek Jakimowicz jest jedną z "gwiazd" podczas festiwalu w Międzyzdrojach. Aktor i były partner Joli Rutowicz cieszy się tam sporym zainteresowaniem wczasowiczów, którzy chętnie robią sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Gdy jeden z "fanów" próbował cyknąć selfie, Jakimowicz upomniał go: "Bez sensu takie zdjęcie robić. Taaaaakie mordy będziemy mieli wielkie".

Dyskusje na temat: jola rutowicz i jarek jakimowicz