• Informacje na temat:

  jola w big brother

Artykuły na temat: jola w big brother
 • "Big Brother" wraca po latach? Jak zmienili się jego uczestnicy?

  Wiele wskazuje na to, że szykuje się kolejny powrót do sprawdzonych formatów! Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że najprawdopodobniej powstanie kolejna edycja "Big Brothera", który kilkanaście lat temu cieszył się ogromną popularnością.

 • Być jak Jola Rutowicz

  Od kiedy w domu Wielkiego Brata pojawiła się szalona Jola Rutowicz, wokół zaczęło aż roić się od jej naśladowczyń. Szczególnie widać to wśród obecnych uczestniczek programu Big Brother V.

 • Jola Rutowicz i jej rajskie życie. Wiemy, czym zajmuje się w Miami!

  Jolanta Rutowicz (34 l.) karierę w show-biznesie rozpoczęła dzięki programowi "Big Brother". Przez kilka lat była gwiazdą w naszym kraju, aż niespodziewanie wyjechała do Miami. Udało nam się dowiedzieć, czym aktualnie się zajmuje i jak zarabia!

 • Nietypowy "Big Brother"

  Zwyciężczyni "Big Brothera" wystąpi w nowym show z pogranicza reality i sitcomu.

 • Jola Rutowicz chwali się, że została gwiazdą w Stanach!

  Jola Rutowicz przeszła niesamowitą metamorfozę!

 • Big Brother: Wolą zwykłych ludzi?

  Nadawana od niedawna piąta edycja reality show "Big Brother", w której występują znane osoby, cieszy się mniejszą popularnością niż odcinki czwartej edycji. Czyżby widzowie woleli oglądać "zwykłych ludzi"?

 • Jola Rutowicz (30 l.) postanowiła poprawić swoją urodę. Celebrytka zrobiła sobie botoks!

 • Polityczna Jola z "Big Brothera"

  Trzeba umieć wykorzystać swoje pięć minut w historii. Zwyciężczyni ostatniej edycji "Big Brothera" Jolanta Rutowicz zamierza założyć partię polityczną - dowiedział się "Fakt".

 • Jola Rutowicz z Piotrkowa Trybunalskiego zdobyła serca widzów Czwórki i wygrała finał reality show "Big Brother 4.1", inkasując tym samym sto tysięcy złotych.

 • Jola i Jarek znów razem!

  1 czerwca o godzinie 20.00 na antenie telewizyjnej Czwórki będziemy mogli obejrzeć Wielki Finał piątej edycji programu Big Brother. Gośćmi specjalnymi będą finaliści pierwszej części BBV - Jolanta Rutowicz oraz Jarosław Jakimowicz.

Wideo na temat: jola w big brother
 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.