• Informacje na temat:

  jolanta borowiec

Artykuły na temat: jolanta borowiec
 • Paweł Deląg zakochany?

  ...39-letni Paweł Deląg ma podobno nową partnerkę - jest nią dyrektor stacji Polsat Cafe, Jolanta Borowiec.

 • Zrozumieć kobietę? Ibisz wśród pań!

  "Zrozumieć kobietę" to nowa, wiosenna propozycja Polsat Cafe. Po raz pierwszy do żeńskiej ekipy kanału dołącza mężczyzna - Krzysztof Ibisz. W czwartek naczelna stacji Jolanta Borowiec i gwiazdy Polsat Cafe zdradziły szczegóły wiosennej ramówki.

 • Polsat Cafe stawia na serialowe gwiazdy

  Aż siedem znanych z seriali aktorek poprowadzi własne programy na antenie Polsat Cafe. Kierowana przez Jolantę Borowiec stacja właśnie ujawniła szczegóły swojej jesiennej ramówki.

 • Polsat Cafe pod znakiem rodziny

  "Super rodzinka", "Porody", "Pełna Chata" - to niektóre nowości proponowane w wiosennej ramówce stacji Polsat Cafe. Jak zapowiada Jolanta Borowiec, dyrektor Polsat Cafe, ta wiosna upłynie pod znakiem rodziny.

 • Cichopek naraziła się szefowej!

  Kasia Cichopek ma coraz więcej problemów w życiu zadowowym. Ostatnio trafiła na dywanik do szefowej Polsat Cafe, Jolanty Borowiec...

 • "Znamy wszystkie kobiece oblicza"

  Nieprzypadkowo, bo 8 marca w Dniu Kobiet, stacja Polsat Cafe zorganizowała swoją konferencję prasową. W spotkaniu wzięły udział m.in. Agnieszka Popielewicz, Lidia Popiel, Dorota Chotecka, Paulina Młynarska, Justyna Steczkowska i Ewa Pacuła.

 • ​Poprowadzi program o gotowaniu

  Stużyńska zastąpił w roli gospodarza programu kucharza Jerzego Sobieniaka. - O zmianie zdecydowały wyniki oglądalności - zdradziła portalowi Wirtualnemedia.pl Jolanta Borowiec, dyrektor stacji. -  Poza tym oczekiwania kobiet oglądających Polsat Cafe są takie, by program o gotowaniu z dziećmi prowadziła kobieta. Magda jest ciepła, sympatyczną osobą i sama ma także dzieci - dodała Borowiec...

 • "Sexy Mama" Cichopek od jesieni

  Wśród nowości jesiennej ramówki Polsatu Cafe pojawią się m.in. autorski program Kasi Cichopek "Sexy Mama" oraz "Fabryka urody" z Dorotą Chotecką.

 • Młynarska wściekła na szefową

  ...się, że została ocenzurowana! Co na to Jolanta Borowiec? - Taka forma prowadzenia programu jest niezgodna z naszymi wewnętrznymi ustaleniami - tłumaczy krótko. MP(...) i kaprysy pani Pauliny nie spodobały się Jolancie Borowiec. Szefowa Polsat Café, która słynie z twardej ręki, nie wyraziła zgody na przydzielenie Paulinie Młynarskiej osobistej garderoby. Sprawa nie...

 • Dla kobiet z charakterem

  6 października rusza nowy kanał Polsatu dla kobiet. W Polasat Cafe pojawią się ze swoimi autorskimi programami m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz,Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka czy Magdalena Wójcik.

Zdjęcia na temat: jolanta borowiec
 • Jolanta Borowiec
Wideo na temat: jolanta borowiec
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...