• Informacje na temat:

  jolanta fraszyńska 2012

Artykuły na temat: jolanta fraszyńska 2012
 • ​Gdzie bywały gwiazdy w 2012 roku...

  ..."Trzeba bywać, żeby być" - mówią niektóre gwiazdy i cierpliwie pozują fotoreporterom na galach, premierach i pokazach mody. Rok 2012 obfitował w wydarzenia towarzyskie, o których mówiła cała Polska. Przypomnijmy sobie te najhuczniejsze...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Euro im nie straszne

  Michał Żebrowski i Eugeniusz Korin zdecydowali się pracować podczas Euro 2012. Teatr 6. piętro w PKiN w Warszawie zaprasza widzów na swoje największe hity. Artystom nie straszna będzie strefa kibica pod Pałacem Kultury.

 • Joanna Liszowska wraca

  Po urlopie macierzyńskim Joanna Liszowska wraca na deski Teatru 6. Piętro. Od wrześnie aktorkę będzie można oglądać w spektaklu "Fredro Dla Dorosłych - Mężów i Żon".

 • Robert Gonera wychodzi na prostą! Z pomocą przyszła była żona!

  ...+ „Belfer”. Z powrotu Roberta do aktorstwa cieszy się jego pierwsza żona Jolanta Fraszyńska (47 l.), która, jak dowiedział się tygodnik, bardzo pomagała mu wyjść z impasu. Polecała go producentom Po tym(...) komórkowego.  Z pomocą przyszła mu Jolanta Fraszyńska, matka jego dorosłej już córki Anastazji (26 l.). To ona kontaktowała Gonerę z producentami, informowała o wszelkich castingach. "Jola nie chciała...

 • Do końca swoich dni była pogodna

  Kiedy obchodziła 98. urodziny, wszyscy życzyli jej 130 lat życia. Każdy miał nadzieję, że Irena Kwiatkowska, która dała światu tak dużo, będzie też najdłużej żyjącą artystką. - Patrzcie, mam 90 lat i jeszcze potrafię wejść na scenę - żartowała.

 • Robert Gonera nadal bezdomny! "Tuła się to tu, to tam"

  ...dalej na następnej stronie... Zaniepokojona sytuacją jest również pierwsza żona Roberta, Jolanta Fraszyńska (47). Para ma dorosłą już córkę Nastazję Gonerę (25). Obie z zatroskaniem patrzą(...) stanem, ponieważ trudna sytuacja życiowa wyraźnie odbija się na kondycji psychicznej. - Robert zamyka się w sobie - mówią nam osoby z jego otoczenia. Problemy aktora zaczęły się w 2012 roku, po...

 • Przybylska i Żebrowski: Ich pierwszy raz

  Michał Żebrowski i Anna Przybylska pracują na planie filmu "Sęp". To sensacyjna produkcja, której reżyserem jest Eugeniusz Korin - doświadczony twórca teatralny, debiutujący w kinie.

 • Robert Gonera był na dnie. Dziś to zupełnie inny człowiek!

  ...nie piję" – wyznał. Czas na budowanie od nowa Wciąż w jego pamięci żyją bolesne wspomnienia. Zła passa zaczęła się, gdy w 2012 r. rozwiódł się z Wolską. Robert postępując honorowo, zostawił...

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

Zdjęcia na temat: jolanta fraszyńska 2012