• Informacje na temat:

  jolanta fraszyńska depresja

Artykuły na temat: jolanta fraszyńska depresja
 • Jolanta Fraszyńska: Poukładałam swoje życie

  ...- Urodziłam się na Śląsku i uważam, że nic piękniejszego nie mogło mnie spotkać − wyznała aktorka Jolanta Fraszyńska (48 l.). Uważa, że Ślązacy kierują się w życiu prostą hierarchią wartości, nie(...) babcia zaszczepiła nam poczucie wstydu. Miałam potworne kompleksy − przyznała Jolanta Fraszyńska. Początkowo nie odczuwała, że jej rodzina jest inna. Miała kochającą matkę, dziadków, wujków. Zresztą mama...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Jolanta Fraszyńska: Siedem lat szczęścia!

  Jola Fraszyńska (49 l.) już przestawała wierzyć w miłość, gdy nagle zjawił się on. Też był po życiowej traumie, ale potrafił z nadzieją patrzeć na życie. A teraz razem świętują!

 • Fraszyńska zwalcza depresję

  Znana aktorka, Jolanta Fraszyńska (Monika Zybert z serial u "Na dobre i na złe") zaangażowała się w ogólnopolską akcję, której celem jest uświadamianie ludzi, czym jest depresja i jak należy z nią walczyć.

 • Jolanta Fraszyńska poznała faceta dzięki wróżce!

  Jolanta Fraszyńska (45 l.) chyba do końca życia nie odwdzięczy się za "prezent", który podarowała jej zaprzyjaźniona wróżka!

 • One zmagały się z depresją

  Depresja to ciężka choroba, która może dotknąć każdego. Artyści, którzy zazwyczaj bywają bardzo wrażliwi, są na nią mocno narażeni.

 • Jolanta Fraszyńska wychodzi za mąż! Wśród zaproszonych jest Robert Gonera?

  ...zabraknąć na tak ważnej uroczystości". Czytaj dalej na następnej stronie Nie jest tajemnicą, że Fraszyńska od lat pomaga Gonerze, którego losy potoczyły się dramatycznie. Z aktora uwielbianego(...). Czytaj dalej na następnej stronie Fraszyńska i Gonera pobrali się jako bardzo młodzi ludzie, jeszcze podczas studiów we Wrocławskiej Akademii Teatralnej. Szybko też zostali rodzicami. Ale ich...

 • Koniec depresji

  Jolanta Fraszyńska nie miała ostatnio dobrego czasu. Rozwiodła się, serial z jej udziałem zszedł z anteny. Ale jak to w życiu, czas leczy rany, przynosi zmiany.

 • Jolanta Fraszyńska w przyszłym roku wyjdzie za mąż!

  Na swoim profilu na Facebooku Jolanta Fraszyńska (46 l.) umieściła wpis: "Przychodzi w życiu taki czas, gdy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się(...) Dolnym Śląsku pani Jolanta uchodziła za najlepszą aktorkę swego pokolenia, reżyserzy zabiegali o jej udział w spektaklach. W stolicy stała się jedną z bardzo wielu zdolnych aktorek. Jej miłość do...

 • Nowa rola, nowe życie

  Jolanta Fraszyńska podjęła się trudnego zadania - oceny umiejętności tanecznych gwiazd, choć przyznaje, że niewiele o tym wie. Ale czy w telewizyjnym show o to chodzi? Liczy się dobra zabawa!