• Informacje na temat:

  jolanta kwaśniewska fundacja

Artykuły na temat: jolanta kwaśniewska fundacja
 • Jolanta Kwaśniewska dawno nie była tak wściekła! "Myślałem, że nikt już tego nie sp***"

  Jolanta Kwaśniewska (63 l.) udzieliła wywiadu tygodnikowi "Wprost". Była pierwsza dama jest oburzona obecną sytuacją polityczną w naszym kraju...

 • Jolanta Kwaśniewska bardzo przeżyła jej śmierć! "Chciałam pomóc, ale nie zdążyłam"

  Jolanta Kwaśniewska (61 l.) nigdy wcześniej nie mówiła o swojej przyjaźni z wielką gwiazdą polskiej estrady...

 • Tak przez lata zmieniała się Jolanta Kwaśniewska. Zdjęcie z młodości to hit!

  Jolanta Kwaśniewska (63 l.) do świadomości opinii publicznej trafiła, gdy jej mąż objął urząd prezydenta. Wielu Polakom kojarzy się z szykiem, elegancją, ale i oczywiście z działalnością charytatywną. Lecz jaka była przed tym, gdy trafiła na świecznik? Czym się zajmowała, jak wyglądała?

 • Kwaśniewska ma służącego

  Była pierwsza dama, 54-letnia Jolanta Kwaśniewska , jest bardzo zajętą osobą. By ogarnąć rzeczywistość zatrudnia służącego, który zastępuje ją w domowych obowiązkach.

 • Wojna Kwaśniewskich

  Za swoją odwagę Jolanta i Ola Kwaśniewskie mogą drogo zapłacić!

 • Nagrodzona za dobroczynność!

  ...nagrodą za tę pracę jest jednak zawsze uśmiech tych, których marzenia spełniamy. Wśród tegorocznych laureatów obok Małgorzaty Kożuchowskiej znaleźli się też: Anna Dymna, Agata Młynarska, Jolanta Kwaśniewska oraz Doda.

 • Jolanta Kwaśniewska w "Pytaniu na śniadanie"

  Jolanta Kwaśniewska poprowadzi nowy cykl w "Pytaniu na śniadanie", porannym magazynie TVP2. Cykl będzie promował i wspierał pozytywne postawy wobec starości, aktywność osób w sile wieku, najciekawsze inicjatywy międzypokoleniowe, a także zachowania prozdrowotne. Pierwszy odcinek już we wtorek 1 października, w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych ustanowionym przez ONZ.

 • Jasne strony jesieni życia

  W magazynie porusza sprawy dotyczące seniorów. Jej gośćmi są osoby starsze, które nadal są aktywne, mają ciekawe hobby. - Wierzę, że pokonamy tabu dotyczące starości i otworzymy klapki w głowach młodych ludzi - przyznaje Jolanta Kwaśniewska.

 • Tomasz Bagiński laureatem nagrody "5, 10 i dalej"

  We wtorek, 15 kwietnia, w warszawskim klubie Scena 2000 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagrody Fundacji im. Marcina Kołodyńskiego "5,10 i dalej". Laureatem nagrody został Tomasz Bagiński - twórca nominowanego do Ockara filmu animowanego "Katedra" . Nagrodę wręczyła Jolanta Kwaśniewska.

 • Kożuchowska Wolontariuszem Roku!

  Już drugi raz w tym miesiącu Małgorzata Kożuchowska została nagrodzona za swoją działalność charytatywną. Niedawno swoją nagrodę przyznała aktorce Fundacja im. Św. Brata Alberta. Teraz została ona Gwiazdą Dobroczynności w konkursie organizowanym przez tygodnik "Newsweek" i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Zdjęcia na temat: jolanta kwaśniewska fundacja
Wideo na temat: jolanta kwaśniewska fundacja
 • Jolanta Kwaśniewska do młodych: też będziecie starzy!

  Niezwykłe portrety wielkopolskich seniorów można oglądać do końca listopada w Galerii Plenerowej Muzeum Łazienek Królewskich. Organizatorem wystawy jest Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie(...) starszych fundacja pragnie budować więzi międzyregionalne i międzypokoleniowe oraz pokazywać najważniejsze aspekty starości. – Chcielibyśmy, aby młodzi ludzie pomyśleli, że kiedyś ten moment w ich życiu