• Informacje na temat:

  jolanta kwaśniewska mama

Artykuły na temat: jolanta kwaśniewska mama
 • Jolanta Kwaśniewska znów radzi emerytom!

  Jolanta Kwaśniewska (61 l.) nie ustaje w edukowaniu starszych Polaków. Co tym razem wymyśliła?

 • Jan Kliment: Metryka nie ma znaczenia

  Nie wyobraża sobie życia bez tańca, choć na parkiet po raz pierwszy wyszedł jako 18-latek. Jan Kliment opowiada o przyjaźni ze swoją partnerką, aktorką Ewą Kasprzyk, z którą odpadli w ćwierćfinałowym odcinku show, oraz zdradza, z kim chciałby zatańczyć w kolejnej edycji.

 • Jolanta Kwaśniewska szaleje na weselu! Co za ruchy!

  Aleksandra Kwaśniewska (35 l.) opublikowała na Instagramie filmik, na którym jej mama, Jolanta Kwaśniewska (61 l.), roztańczonym krokiem skradła całe show!

 • Jolanta Kwaśniewska w "Pytaniu na śniadanie"

  Jolanta Kwaśniewska poprowadzi nowy cykl w "Pytaniu na śniadanie", porannym magazynie TVP2. Cykl będzie promował i wspierał pozytywne postawy wobec starości, aktywność osób w sile wieku, najciekawsze inicjatywy międzypokoleniowe, a także zachowania prozdrowotne. Pierwszy odcinek już we wtorek 1 października, w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych ustanowionym przez ONZ.

 • Jolanta Kwaśniewska rozwścieczyła emerytów!

  Była prezydentowa dorabia sobie ostatnio udzielając porad osobom starszym w jednej z telewizji śniadaniowych. Jej "kącik seniora" budzi jednak skrajne emocje. Przypomnijmy tylko, że Jolanta radziła biednym emerytom, aby byli bardziej aktywni i jeździli na narty w Alpy! Kwaśniewska zapomniała najwyraźniej, jakie głodowe emerytury otrzymują na ogół jej rodacy... Teraz mama Oli przestrzega przed...

 • Matki córki, czyli Kwaśniewskie w telewizji

  Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie są dumne, że łączy je niezwykła więź, bo nie każda córka tak dobrze dogaduje się ze swoją mamą. Odwiedziliśmy je na planie kolejnego odcinka programu "Matki córki, czyli rodzinny galimatias".

 • Jolanta Kwaśniewska: Ola teraz zajmuje się pisaniem

  Naczelna celebrytka kraju Ola Kwaśniewska (33 l.) zniknęła z mediów. Jej mama Jolanta uspokaja jednak, że u córki wszystko w porządku: Ola zajmuje się obecnie tym, co lubi najbardziej!

 • Rozmawiają o seksie

  Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Po sześciu latach z jesiennej ramówki TVN Style znika "Lekcja stylu", a Jolantę Kwaśniewską będziemy teraz widywać w zupełnie nowym programie. I to nie samą, lecz ze współprowadzącą, którą zna tak dobrze jak nikt inny - Aleksandrą Kwaśniewską.

 • Jolanta Kwaśniewska wykłada na uczelni! Zgarnia kokosy!

  Trzeba przyznać, że Jolanta Kwaśniewska (59 l.) ma głowę do interesów. Właśnie podłapała kolejną świetnie płatną fuchę na jednej z warszawskich uczelni!

 • Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

Zdjęcia na temat: jolanta kwaśniewska mama
Wideo na temat: jolanta kwaśniewska mama
 • Jolanta Kwaśniewska o zniknięciu córki z telewizji

  Talk-show „Mała czarna”, który współprowadziła Aleksandra Kwaśniewska w Polsat Cafe, został zdjęty z anteny. Jak uspokaja mama gwiazdy, Jolanta Kwaśniewska, Ola zajmuje się obecnie tym, co lubi najbardziej, czyli pisaniem. Panie nie wykluczają również ponownej współpracy w przyszłości.

 • Anna Komorowska odpiera zarzuty Rusin!

  stronie internetowej, iloma sprawami się zajmuje, z kim się spotykam i ile wyjeżdżam. Mój kalendarz jest pełen" - przekonywała. Też uważacie, że Pierwsza Dama jest tak aktywna jak chociażby Jolanta Kwaśniewska? (Dzień Dobry TVN/x-news)