• Informacje na temat:

  jolanta mec

Artykuły na temat: jolanta mec
 • Jolanta Mec przerywa milczenie! "Wyłam z bólu i bezradności"

  Byli małżeństwem 38 lat. Jolanta Mec lubi wspominać męża, słucha jego piosenek, pielęgnuje pamięć o nim. Chce, by wnuki Ernest (11) i Franciszek (8), z których narodzin tak bardzo się cieszył, wiedzieli, kim był ich dziadek. Dobry Tydzień: Pamięta pani dzień, w którym się poznaliście? Jolanta Mec: Doskonale. Brat zaprosił mnie na imieniny do klubu 77 w Łodzi, był 28 listopada 1972 roku. Boguś...

 • Bogusław Mec wspiera Nergala

  ..."Adam, gratuluję ci takiej dziewczyny" - tymi słowami Bogusław Mec , który przed laty stoczył walkę z rakiem, zwrócił się do chorego na białaczkę Nergala .

 • Bogusław Mec miał nawrót choroby

  ..."Jakiś czas temu mąż gorzej się poczuł" - opowiada "Super Expressowi" Jolanta Mec, żona artysty. "Nastąpił nawrót choroby, ale mąż jest pod opieką lekarza. Przeszedł niedawno chemioterapię, ostatnie(...) znaleziono dla niego w ciągu kilku godzin - była nim starsza siostra. Po przeszczepie artysta leżał trzy miesiące w sterylnym pokoju, bez możliwości kontaktu. Jolanta Mec tamten czas wspominała na...

 • Kulisy śmierci Bogusława Meca

  Jeszcze 8 marca Bogusław Mec (†65) wystąpił w Domu Kultury w Kolbudach pod Gdańskiem. Koncert z okazji Dnia Kobiet był zatytułowany tak, jak jego nieśmiertelny przebój - "Jej portret".

 • "Na pozór". Pamięci Bogusława Meca

  W przyszły poniedziałek (3 czerwca) Anna Maria Jopek, Reni Jusis, Marek Piekarczyk, Grażyna Łobaszewska zaśpiewają na koncercie w Łodzi największe przeboje Bogusława Meca.