• Informacje na temat:

  jolanta szczypińska

Artykuły na temat: jolanta szczypińska
 • Jolanta Szczypińska prosi o modlitwę! Jest aż tak źle?

  Jolanta Szczypińska (59 l.) już od wielu lat zmaga się z rakiem szyjki macicy. Raz jest lepiej, a raz gorzej – ostatnio niestety z przewagą tego drugiego. Na Twitterze posłanka zaapelowała o modlitwę w jej intencji.

 • Posłowie PiS kontra Behemoth

  Pomorscy posłowie PiS złożyli w środę (13 stycznia) w Prokuraturze Rejonowej w Gdyni zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa obrazy uczuć religijnych przez lidera deathmetalowego zespołu Behemoth Adama 'Nergala' Darskiego. Darski nie chce komentować sprawy do czasu podjęcia decyzji przez prokuraturę.

 • “M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków!

  Wiosną aż trzy nowe gwiazdy zasilą obsadę sagi rodu Mostowiaków: Jolanta Fraszyńska, Adriana Kalska i Bartosz Waga. Grani przez nich bohaterowie okażą się kluczowi w najważniejszych wątkach "Emki".

 • Marek Kondrat parodiuje prezydenta?

  Reklama, w której niedawno wziął udział Marek Kondrat już narobiła sporo zamieszania. Politycy PiS są oburzeni - uważają, że aktor parodiuje prezydenta RP.

 • Robert Biedroń zlecił liczenie krzyży w szkołach! Prawica już się burzy!

  ...nakazu Biedronia, który zlecił dyrektorom szkół policzenie krzyży w placówkach. Sprawą zainteresowali się już także politycy, m.in. przyjaciółka Kaczyńskiego, Jolanta Szczypińska, która na swoim...

 • Hukos: "Głupota w tym kraju ciągle ma się dobrze"

  Znany pogromca sekt i oskarżyciel wielu muzyków (m.in. Doda, Nergal, Peja, 52 Dębiec, Chick Corea) Ryszard Nowak złożył doniesienie do prokuratury na białostockiego rapera Hukosa. Ten zrewanżował się nagraniem utworu "Nowa komedia".

 • Działacz PiS Włodzimierz Nowak o Michale Szpaku: Czym wy się zachwycacie? To wstyd!

  Prawa i Sprawiedliwości, m.in. Jolanta Szczypińska, Jan Mosiński czy Stanisław Ożóg z Podkarpacia. Ten ostatni twierdzi, że byłby na tak, gdyby tylko słyszał Szpaka. Niestety, Ożóg Michała również...

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

 • M jak miłość

  Krajewski Aktorzy: Monika Krzywkowska (Jolanta), Maria Głowacka (Lenka Zduńska), Mikołaj Roznerski (Marcin), Maja Wudkiewicz (Basia Rogowska), Katarzyna Jamróz (pawniczka), Adam Tomaszewski (Kuba), Hanna...

 • Politycy PiS zeznawali przeciwko Nergalowi

  Czworo polityków PiS zeznawało w poniedziałek (6 maja) jako świadkowie przed gdyńskim sądem w procesie lidera blackmetalowej grupy Behemoth Adama 'Nergala' Darskiego, oskarżonego o obrazę uczuć religijnych. Twierdzili, że zachowanie muzyka było przestępstwem.

Zdjęcia na temat: jolanta szczypińska
Dyskusje na temat: jolanta szczypińska
 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  W sobotę zmarła wieloletnia posłanka PiS Jolanta Szczypińska. Od jakiegoś czasu chorowała, była w szpitalu. Miała 61 lat. Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-nie-zyje-poslanka-pis-jolanta-szczypinska,nId,2719758#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome