• Informacje na temat:

  jolie i pitt ślub

Artykuły na temat: jolie i pitt ślub
 • Brad Pitt szczerze o związku z Angeliną Jolie: „12 lat piekła”!

  Brad Pitt (53 l.) jest zadowolony, że jego małżeństwo z Angeliną Jolie to już przeszłość i nazywa ich związek "trwającym 12 lat piekłem".

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub!

  Angelina Jolie (39 l.) i Brad Pitt (50 l.) pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi! Informację potwierdził rzecznik pary.

 • Ślub Angeliny Jolie

  Angelina Jolie przyznała, że pewnego dnia poślubi Brada Pitta - dla dobra ich dzieci.

 • Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócili do siebie. Zaskakujące kulisy

  Brytyjskie media twierdzą, że Jennifer Aniston (50 l.) i Brad Pitt (56 l.) znowu są parą!

 • Jolie i Pitt: Będzie ślub?

  Superpara Hollywood, Brad Pitt i Angelina Jolie mają się pobrać. Po miesiącach spekulacji na temat przyszłości ich związku pojawiła się plotka, że to dzieci nalegają na legalizację związku.

 • Co takiego?! Jennifer Aniston i Brad Pitt ponownie wzięli ślub?

  Sensacyjne informacje jednego z australijskich tabloidów poruszyły fanów Brada Pitta (54 l.) i Jennifer Aniston (49 l.) na całym świecie. W te plotki jednak trudno uwierzyć...

 • Jolie i Pitt: Ślub w lutym?

  Słynna aktorska para Angelina Jolie (31 l., "Mr & Mrs Smith" ) i Brad Pitt (42 l., "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) pobierze się w lutym. Ślub zaplanowano w jednym z włoskich miast - tak przynajmniej twierdzą brytyjskie media. Nie znany jest dokładny termin, ale wygląda na to, iż miałby się odbyć w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Ich ślub zaplanują… ich dzieci!

  Angelina Jolie (38 l.) wyjawiła, że jej dzieci chcą mieć dużo do powiedzenia w kwestii jej ślubu z Bradem Pittem.

 • Wielkanocny ślub Pitta i Jolie

  Angelina Jolie (31 l., "Dobry agent" ) i Brad Pitt (43 l., "Babel" ) pobiorą się na Dominikanie w czasie świąt Wielkanocnych. Informację o planowym ślubie zdradził jeden z przyjaciół pary.

Zdjęcia na temat: jolie i pitt ślub
 • Angelina Jolie i Brad Pitt
Wideo na temat: jolie i pitt ślub
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.