• Informacje na temat:

  jolie news

Artykuły na temat: jolie news
 • Angelina Jolie (41 l.) nie płakała długo po rozstaniu z Bradem Pittem (53 l.). Zamiast widywać ją w towarzystwie nowych kochanków, aktorkę oglądać możemy w nowej reklamie!

 • Angelina Jolie wyreżyseruje kolejny film

  Angelina Jolie pracuje nad kolejnym filmem. Jak podają źródła, aktorka zgodziła się wyreżyserować biografię Richarda Leakeya, który walczył o życie słoni w Afryce.

 • Angelina Jolie molestowana przez jordańskiego ministra

  Angelina Jolie (40 l.) oskarżyła jordańskiego ministra spraw zagranicznych Nassera Judeha o molestowanie...

 • Dlaczego nie pojawili się na Oscarach?

  Na tegorocznej gali rozdania Oscarów zabrakło kilku znanych gwiazd. Ich nieobecność wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród mediów. Na czerwonym dywanie nie pojawili się m.in. Angelina Jolie i Brad Pit. Plotkarskie portale odnotowały także nieobecność Jennifer Lawrence, Andrew Garfielda i Ryana Goslinga. Co robiły te gwiazdy podczas gdy ich branżowi koledzy brylowali na czerwonym dywanie?

 • Angelina Jolie przeprowadzi się z dziećmi do Syrii?!

  Czyżby to jednak Angelina Jolie (41 l.) przyczyniła się do rozpadu jej małżeństwa z Bradem Pittem (52 l.)? Pojawiły się nowe informacje, które mogą to potwierdzić!

 • Penélope Cruz najseksowniejsza

  Magazyn "Esquire" opublikował coroczny ranking Najseksowniejszych Żyjących Kobiet. Pierwsze miejsce przypadło 40-letniej Hiszpance, Penélope Cruz.

 • Angelina Jolie skrytykowała Gwyneth Paltrow?

  Angelina Jolie (38 l.) krytycznie wypowiedziała się o bogatych matkach, które narzekają na swoją ciężką pracę.

 • Emma Watson najwybitniejsza?

  Emma Watson najwybitniejszą kobietę na świecie? Taki werdykt wydał jeden z popularnych portali. "Emma łączy w sobie wiele niesamowitych cech - elegancję, sukces, piękno, inteligencję" - czytamy w uzasadnieniu.

 • Angelina Jolie opowiedziała o scenach miłosnych z Bradem Pittem!

  Jak można się było domyślić, Angelina Jolie (39 l.) i Brad Pitt (51 l.) nie mieli najmniejszych problemów z odegraniem scen miłosnych w ich najnowszym filmie.

 • DiCaprio najdroższym aktorem świata

  Leonardo DiCaprio jest obecnie najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Za rolę w filmie Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" aktor otrzymał aż 25 mln dolarów. Magazyn "The Hollywood Reporter" opublikował właśnie nową listę najdroższych aktorów świata.

Wideo na temat: jolie news
 • Angelina Jolie molestowana?

  Do zdarzenia miało dojść pod koniec sierpnia w obozie dla uchodźców w Zaatari. (Cover Video/x-news)

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Angelina Jolie chce się przeprowadzić z dziećmi do Syrii?!

  Angelina Jolie chce się przeprowadzić z dziećmi do Syrii? To podobno jeden z powodów rozstania aktorskiej pary. Jolie po zakończeniu wojny zamierza pomagać w odbudowie Syrii. Częste wyjazdy Angeliny(...) zrujnowały małżeństwo z Bradem. (Cover Video / x-news)

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.