• Informacje na temat:

  jolie olbrychski

Artykuły na temat: jolie olbrychski
 • Daniel Olbrychski

  Francji. Jedną z jego ponadczasowych kreacji jest postać Gerwazego w " Panu Tadeuszu" (1999) Andrzeja Wajdy. Olbrychski to laureat wielu prestiżowych nagród. W 2010 zagrał rolę drugoplanową w filmie Salt  u boku Angeliny Jolie. Dołączył także do obsady telenoweli " Klan" .   Olbrychski był trzykrotnie żonaty: z Moniką Dzienisiewicz-Olbrychską, z którą ma syna Rafała, z Zuzanną Łapicką...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • "Klan": Daniel Olbrychski musi pracować...

  Daniel Olbrychski, czyli Arkadiusz Nowik z "Klanu", przyznaje, że odkąd osiągnął wiek emerytalny, nie zabiega o nowe role. Aktor wciąż jednak chce i... musi pracować, bo ma na utrzymaniu kilka osób!

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • 68. urodziny Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski, czyli Arkadiusz Nowik z "Klanu" i Gustaw Majer z "Komisarza Aleksa", świętuje 68. urodziny! Aktor, choć żartuje, że ma już za sobą znaczną część swojego życia, wciąż tryska energią i czuje się... młodo!

 • Daniel Olbrychski chwali Jolie

  To znakomita artystka, a prywatnie ciepły i serdeczny człowiek. Na planie współpracowało się z nią znakomicie - mówi o Angelinie Jolie Daniel Olbrychski. W piątek, 27 sierpnia, na nasze ekrany trafi thriller "Salt", w którym polski aktor partneruje gwieździe kina.

 • Angelina Jolie odwiedzi Olbrychskiego

  Krążą plotki, że Angelina Jolie odwiedzi niebawem Daniela Olbrychskiego w Warszawie. Wizyta ma związek z kolejną wspólną produkcją.

 • Olbrychski i Jolie. Zobacz!

  Długo oczekiwany trailer nowego filmu z udziałem Angeliny Jolie pojawił się w środę w internecie. W thrillerze "Salt" oprócz amerykańskiej gwiazdy pojawia się także Daniel Olbrychski - pisze "US Magazine".

 • Jolie chce poznać Olbrychskiego

  Rafał Olbrychski zajmuje się ostatnio udzielaniem łzawych wywiadów prasie brukowej, tymczasem jego ojciec wyleciał właśnie do USA, gdzie zagra w filmie u boku Angeliny Jolie.

 • Olbrychski zagra z Angeliną Jolie

  Daniel Olbrychski zagra jedną z ról w filmie "Salt" w reżyserii Philipa Noyce'a. Partnerować będzie mu Angelina Jolie.

Zdjęcia na temat: jolie olbrychski
Dyskusje na temat: jolie olbrychski
 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  ludzie zróbcie coś ze swoim zyciem, nie dość że oglądacie Klan to jeszcze go komentujecie, ja widziałem ostatni odcinek w 1999r. jak zaglądałem do starszej sąsiadki w bloku. jestem zdziwiony ,że to jeszcze leci a tym ,że z Olbrychskim to już w ogóle. mieszkam w Anglii i Olbrychskiego widziałem ostatnio w kinie jak partnerował Angelinie Jolie ,więc to jakieś nieporozumienie chyba