• Informacje na temat:

  jolie paris

Artykuły na temat: jolie paris
 • Jolie i Pitt przekażą milion dolarów dla Haiti

  Brad Pitt i Angelina Jolie ogłosili, że przekażą milion dolarów na pomoc humanitarna dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti. Suma ta zostanie przekazana organizacji Lekarze bez Granic za pośrednictwem fundacji aktorskiej pary.

 • A. Jolie najseksowniejsza

  30-letnia Angelina Jolie ( "Aleksander" ) została uznana przez czytelników brytyjskiego magazynu "FHM" za najseksowniejszą kobietę świata. W ankiecie głosy oddało ponad 15 milionów osób z 27 krajów. Aktorka w pokonanym polu zostawiła tak seksowne piękności, jak między innymi Teri Hatcher, Halle Berry, Pamela Anderson i Paris Hilton.

 • Colin Farrell wybiera celibat

  Znany ze swojej reputacji playboya 32-letni aktor ma na swoim koncie związki z takimi gwiazdami jak Britney Spears, Paris Hilton oraz Angelina Jolie. Teraz jednak Farrell planuje żyć w celibacie. Znany z filmu "Aleksander" gwiazdor oświadczył, że ma zamiar na jakiś czas odpuścić sobie miłosne podboje i skupić się na swojej karierze. "Mam dosyć kobiet" - powiedział podobno aktor swoim...

 • Britney i Paris najgorsze

  Amerykańskim blond gwiazdom show biznesu daleko do wzorcowych obywatelek...

 • Rihanna pozwana przez fotografa

  ...obiektywem stanęły największe i najbardziej kontrowersyjne gwiazdy tego świata między innymi Avril Lavigne, Eminem, Angelina Jolie, Madonna, Christina Aguilera, Amanda Lepore, Elton John, Britney Spears i Paris Hilton. Prace Davida LaChapelle'a wielokrotnie gościły na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów takich jak "Vogue", "Vanity Fair", "Rolling Stone".

 • Wojna Pitta i Jolie

  Rozwiązano zagadkę przenosin słynnej gwiazdorskiej pary - Angeliny Jolie i Brada Pitta - do Francji. Zapewne jedną z przyczyn jest urok Prowansji i piękny dom. Ale nie tylko.

 • Koniec romansu Farrella i Bachledy-Curuś?

  Lista miłosnych podbojów Farrella jest bardzo długa. Aktor związany był już z Demi Moore, Naomi Campbell, Britney Spears, Angeliną Jolie, Salmą Hayek, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Elle Macpherson, Carmen Electra, Joanną Krupą, Shakirą. Sypiał z wieloma anonimowymi kobietami, często swoimi fankami. Przez cztery miesiące był żonaty z Amelią Warner, z Kim Bordenave ma niepełnosprawnego syna Jamesa...

 • Biżuteria w stylu Jolie

  "The Style of Jolie" ("Styl Jolie") to nazwa linii biżuterii stworzonej wspólnie przez Angelinę Jolie i Roberta Procopa. Kolekcję będzie można podziwiać podczas wakacyjnych prezentacji na południu Francji i w Monako.

 • Zaręczynowy prezent Farrella dla Bachledy-Curuś?

  Farrella jest bardzo długa. Aktor związany był już z Demi Moore, Naomi Campbell, Britney Spears, Angeliną Jolie, Salmą Hayek, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Elle Macpherson, Carmen Electra, Joanną Krupą...

 • Milion dolarów od Pitta i Jolie

  Brad Pitt i Angelina Jolie ogłosili, że przekażą milion dolarów na pomoc humanitarna dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti - poinformowało w czwartek, 14 stycznia, pismo "People".