• Informacje na temat:

  jolie planują

Artykuły na temat: jolie planują
 • Jolie i Pitt: ślubu nie będzie!

  Aktor Brad Pitt zdementował pogłoski o tym, że on i jego partnerka, Angelina Jolie, przeżywają kryzys. "Mam w swoim życiu miłość, prawdziwą bratnią duszę" - powiedział aktor w wywiadzie dla magazynu "Parade". Zakochani nie planują jednak ślubu.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Brad Pitt: "Potrzebujemy większego łóżka"

  Brad Pitt (43 l.) w ostatnio udzielonym wywiadzie powiedział, że planują z Angeliną Jolie (32 l.) zakup większego łóżka ze względu na... ich cały czas powiększającą się rodzinę.

 • Pitt i Jolie planują ślub

  Po sześciu latach razem i szóstce dzieci, Angelina Jolie i Brad Pitt, najwyraźniej postanowili sformalizować swój związek. Jak donoszą liczne źródła, jedna z najsłynniejszych par show-biznesu planuje ceremonię ślubną, która ma się odbyć jeszcze w tym roku.

 • Jennifer Aniston i Brad Pitt zamieszkają razem?!

  ...rozwiedli się w 2005 roku, a wszystko przez romans gwiazdora z Angeliną Jolie (42 l.). Wygląda na to, że gwiazda całkowicie zapomniała o krzywdzie, jaką jej wtedy wyrządził, i wybaczyła mu. Co więcej, ponoć nigdy nie przestała go kochać, a kiedy dowiedziała się, że rozwodzi się z Jolie, niezmiernie się ucieszyła. Brad Pitt rzekomo też zrozumiał swój błąd i obecnie nie widzi świata poza Jen. Ich...

 • Jolie nie kończy z adopcją

  Angelina Jolie i Brad Pitt planują dalszą, masową już adopcję dzieci - informuje brat aktorki, James Haven.

 • Brad Pitt nie poniesie kary za domniemaną napaść na syna w samolocie

  Po tym, jak Angelina Jolie złożyła w sądzie pozew rozwodowy (19 września), aktor objęty został policyjnym śledztwem pod zarzutem "znęcania się nad dziećmi". Dzień wcześniej na pokładzie prywatnego(...) rodzicielskiej względem dziecka.  Departament rodziny i dzieci planuje przyjrzeć się sprawie szerzej i zbadać, czy w przeszłości podobne incydenty miały miejsce. Pracownicy departamentu planują...

 • Jolie adoptuje kolejne dziecko?

  Podczas wizyty Angeliny Jolie, aktorki i Ambasador Dobrej Woli ONZ, na terenach granicznych Libii i Tunezji, gdzie spotkała się z uchodźcami, dostrzeżono siódmy tatuaż na jej lewym ramieniu. Czy to sugeruje kolejną adopcję?

 • "M jak miłość": Śluby gwiazd, które nas zaskoczyły w minionym roku

  Jednym z największych i najbardziej zaskakujących wydarzeń minionego roku był ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta. Najpiękniejsza para Hollywood, dopiero po dziesięciu latach zdecydowała się na powiedzenie sobie sakramentalnego "tak". Aktorka do ostatniej chwili zapewniała, że nie planują ślubu, na który jak wyznała, bardzo naciskały ich dzieci. W końcu media obiegły zdjęcia Jolie w sukni...

 • Angelina Jolie w trzecim miesiącu?

  Hollywoodzka aktorka Angelina Jolie jest w trzecim miesiącu ciąży - podały w czwartek portale internetowe, powołując się na amerykański tabloid "Star".