• Informacje na temat:

  jolie próbuje

Artykuły na temat: jolie próbuje
 • Angelina Jolie znów zawiodła się na facecie!

  Słynna aktorka została na lodzie! Mężczyzna, z którym Angelina Jolie (42 l.) wiązała wielkie nadzieje, miliarder i filantrop Elon Musk (46 l.) zerwał z nią, by wrócić do byłej ukochanej, aktorki Amber Heard (31 l.). To ta dziewczyna, która w atmosferze skandalu rozwiodła się z gwiazdorem Hollywood Johnnym Deppem (miał znęcać się nad nią psychicznie i fizycznie). Miliarder adorował Jolie przez...

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • Angelina Jolie przyznała się do choroby. Opowiedziała też o rozstaniu z Bradem Pittem

  Gdy okazało się, że Angelina Jolie (42 l.) i Brad Pitt (53 l.) rozstali się, wielu nie mogło w to uwierzyć. Wyglądali przecież na idealną parę. Dopiero teraz aktorka opowiedziała, kiedy rozpoczął się kryzys w związku. Przyznała się także do choroby.

 • Depp kochankiem Jolie?

  Johnny Depp prowadzi rozmowy w sprawie występu w filmie "The Tourist" - informuje "Variety". Na planie filmu będącego remakiem francuskiego thrillera "Anthony Zimmer" spotkałby się z Angeliną Jolie.

 • Angelina Jolie ma "poważne problemy ze zdrowiem"!

  Magazyn "People" donosi, że ze stanem zdrowia Angeliny Jolie (39 l.) nie jest najlepiej!

 • Święta Angeliny Jolie

  Po krótkim pobycie w Pradze, Nowym Orleanie i Nowym Jorku, Angelina Jolie powróciła na plan swojego nowego filmu pod tytułem "The Changeling".

 • Brad Pitt wyjawi wszystkie sekrety Angeliny Jolie?

  To najgłośniejsze i najszerzej komentowane rozstanie w Hollywood. Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) rozwodzą się i stoczą w sądzie prawdziwą batalię o prawo do opieki nad dziećmi. Mówi się, że aktor ujawni mroczne sekrety żony. Przekonuje, że ma ich na swoim koncie całkiem sporo.

 • Jolie: Na szczęście jest Brad

  Angelina Jolie odwiedziła w weekend Tokio promując thriller "Salt". Przy okazji aktorka rozwiała wątpliwości w związku z krążącymi w środowisku plotka mi na temat chwiejności jej związku z Bradem Pittem.

 • Angelina Jolie nie zaprosiła na ślub najważniejszej osoby!

  Po 9 latach związku Angelina Jolie (39 l.) poślubiła Brada Pitta (50 l.). Wśród gości zabrakło jednak jednej osoby - jej ojca.

 • Jolie: Wiedziała, że będzie cierpieć

  Filmy akcji z Angeliną Jolie w roli głównej, udowadniają, że aktorka jest gotowa na każde poświęcenie, a popisy kaskaderskie w jej wykonaniu potwierdzają, że niebezpieczne sceny to jej żywioł. Podobnie będzie w najnowszej produkcji z udziałem artystki - "Salt".