• Informacje na temat:

  jolie w salt

Artykuły na temat: jolie w salt
 • Angelina Jolie uwodzi z plakatu "Salt"

  Patrząc na udostępniony w tym tygodniu plakat do filmu "Salt" Philipa Noyce'a, trudno uwierzyć, że pierwotnie reżyser chciał powierzyć główną rolę Tomowi Cruisowi. Na plakacie umieszczone jest pytanie "Kim jest Salt?". Pełne ustna i zmysłowe spojrzenie nie pozostawiają wątpliwości - Salt to Angelina Jolie .

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • Olbrychski zszokowany trailerem filmu "Salt"

  W filmie "Salt" z Angeliną Jolie Daniel Olbrychski , który wcielił się w rolę rosyjskiego szpiega, nie mówi swoim głosem! Aktor dowiedział się, że będzie dubbingowany, dopiero gdy zobaczył trailer.

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Angelina Jolie okradziona

  Ponad 12 kreacji, niektóre już po poprawkach krawieckich, które miała założyć na uroczyste premiery filmu "Salt" Angelina Jolie zostały skradzione z biura jej stylistki, Jennifer Rade.

 • Jolie znowu agentką?

  Trwają rozmowy nad wyprodukowaniem drugiej części filmu "Salt". Angelina Jolie, którą obsadzono w głównej roli przyznała, że jeśli tylko otrzyma propozycję zagrania w kontynuacji filmu, z pewnością się zgodzi.

 • Angelina Jolie kaskaderką

  Chodząca po gzymsie 12-piętrowego budynku i asekurowana przy pomocy liny w "Salt", najnowszym filmie akcji, Angelina Jolie wykonuje wiele kaskaderskich scen osobiście. Jak przyznaje, ma całkowite zaufanie do ekipy odpowiadającej za jej bezpieczeństwo i dzięki temu może skupić się na graniu.

 • Jolie dostanie 20 mln dolarów za występ w "Salt 2"

  20 mln dolarów zażądała Angelina Jolie za występ w drugiej części amerykańskiego thrillera "Salt". Producenci są skłonni hollywoodzkiej gwieździe wypłacić taką gażę. To ona bowiem jest gwarantem sukcesu.

 • Ekstremalna dieta Angeliny Jolie

  Angelina Jolie zamierza zrzucić 10 kg w 21 dni. 33-letnia gwiazda jest mocno zdeterminowana, aby schudnąć do roli w jej najnowszym filmie "Salt", w którym gra agentkę CIA.

 • Kaskaderskie popisy Angeliny Jolie

  Chodząca po gzymsie 12-piętrowego budynku i asekurowana przy pomocy liny. W najnowszym filmie akcji "Salt" Angelina Jolie wykonuje wiele kaskaderskich scen osobiście. Jak przyznaje, ma całkowite zaufanie do ekipy odpowiadającej za jej bezpieczeństwo i dzięki temu może skupić się na graniu.

Zdjęcia na temat: jolie w salt
Wideo na temat: jolie w salt
Dyskusje na temat: jolie w salt