• Informacje na temat:

  jolie złą

Artykuły na temat: jolie złą
 • Pitt i Jolie odwołali wspólne wakacje

  To chyba naprawdę koniec. W związku Angeliny Jolie (32 l.) i Brada Pitta (43 l.) już od jakiegoś czasu źle się dzieje - od początkowej fascynacji silniejsze okazały się różnice charakterów między aktorami.

 • "Czarownica" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Zrealizowana z rozmachem mroczna baśń "Czarownica" - będąca wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny" - to jeden z największych tegorocznych przebojów wytwórni Walta Disneya. Obraz z Angeliną Jolie w roli tytułowej, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, debiutuje 24 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • "Brangelina to jakiś żart"

  Angelina Jolie (30 l.) w niedawnym wywiadzie dla "Reader's Digest" nieopatrznie przyznała, że zaczęła planować dziecko z Bradem (43 l.), zanim ten rozwiódł się z Jennifer Aniston (38 l.). Jennifer z dystansem odnosi się do słów Jolie.

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • "Pomoc domowa": Niezapomniana Fran Drescher o "nowym związku"

  ...menopauza. Po wielu wizytach u lekarzy okazało się, że to nowotwór. Na szczęście pierwsze stadium. Wystarczyło chirurgiczne usunięcie macicy". Od 2007 roku (razem z Angeliną Jolie) działa w fundacji "Cancer Schmancer", która podejmuje działania na rzecz promocji programów pomagających diagnozować raka macicy i jajników we wczesnym stadium. "Mama Angeliny Jolie miała raka jajników i nie wygrała...

 • "Czarownica": Angelina Jolie z rogami

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z Angeliną Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disnejowskiej "Śpiącej królewny". Diabolina po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya.

 • "Czarownica": Angelina Jolie jako Diabolina

  Nowa wersja słynnej baśni "Śpiąca Królewna" spodoba się tym, którzy są ciekawi, co właściwie sprawiło, że zła wiedźma rzuciła klątwę na córkę króla Aurorę. Film "Czarownica", który będzie wyświetlany w naszych kinach w dwóch wersjach - polskiej lub z napisami, to podróż do bajecznie kolorowego świata wyobraźni.

 • Jolie złą czarownicą

  Angelina Jolie zagra główną rolę w najnowszym filmie Disneya - "Maleficent", ekranizacji "Śpiącej królewny". Wcieli się w postać złej czarownicy.

 • Wyznania niani Angeliny Jolie

  Niania dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta opowiedziała na łamach jednego z tabloidów o życiu słynnej hollywoodzkiej pary.

 • Lara Croft w klipie U2

  Lara Croft, bohaterka filmu "Tomb Raider", będącego kinową realizacją słynnej gry komputerowej, pojawi się w najnowszym teledysku irlandzkiego zespołu U2. Piękna Angelina Jolie, kreująca Larę Croft, w klipie piosenki "Elevation" uratuje muzyków U2 przed złymi sobowtórami zespołu.

Wideo na temat: jolie złą
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...

 • Martwe zło

  Remake horroru z 1981 roku. Grupa znajomych wybiera się na weekend do opuszczonej, stojącej na uboczu chatki. Chcą miło spędzić czas, lecz nie wiedzą co ich czeka. Odnajdują tajemną księgę i dla zabawy odczytują znajdującą się w niej inwokację.