• Informacje na temat:

  jolka

Artykuły na temat: jolka
 • Jolka urodzi u... Zenka!

  Jolka Grzelak-Kozłowska (Małgorzata Potocka) wyda na świat syna. Zrobi to w domu swojego byłego męża Zenka (Jan Pęczek).

 • Budka Suflera: Ostatnie takie tango

  19 października w Spodku w Katowicach odbędzie się specjalny koncert "Ostatnie takie tango Budki Suflera". Będzie to pożegnanie Budki Suflera ze sceną.

 • Jolka wraca do "Gwiazdy tańczą..."?!

  Niestety, nawet nasze najczarniejsze scenariusze nie przewidziały takiego rozwoju wypadków - Jola Rutowicz najprawdopodobniej wróci na lód, by zastąpić kontuzjowanego Conrado Moreno.

 • Budka Suflera: Przedsprzedaż CD i DVD z Przystanku Woodstock

  27 listopada odbędzie się premiera dwóch płyt CD i DVD z pożegnalnego koncertu Budki Suflera, zarejestrowanego podczas odbywającego się w tym roku 20. Przystanku Woodstock. Był to jeden z ostatnich występów artystów, którzy zapowiedzieli zakończenie kariery pod koniec grudnia 2014 roku.

 • Kaprysy ciężarnej Jolki

  ...- Kobieta w ciąży w Jolki i moim wieku, a także niestworzone kaprysy mojej bohaterki, które młody żonkoś stara się spełnić co do joty, wywołują w nas salwy śmiechu - przyznaje Małgorzata Potocka, czyli Jolka Grzelak-Kozłowska z "Barw szczęścia". - To, co przeżywają i wyrabiają nasi bohaterowie, jest przezabawne. Aktorka uważa, że serialowa ciąża to coś wspaniałego! - Żeby było śmieszniej, ekipa...

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

 • Jaki numer wywinie Jolka?

  Jola Grzelak (Małgorzata Potocka) z "Barw szczęścia", którą widzowie ostatni raz przed wakacjami widzieli w zaawansowanej ciąży, urodzi zdrowe dziecko. Czy bohaterka, znana z trudnego charakteru, stanie na wysokości zadania jako świeżo upieczona mama?

 • Felicjan Andrzejczak: Czas przypływu (nowa płyta)

  10 marca ukaże się nowa solowa płyta Felicjana Andrzejczaka, którego głos słychać w przeboju "Jolka, Jolka pamiętasz" Budki Suflera.

 • Mieszkanie z Jolką

  W środku nocy do Skalskich przychodzi Teresa Maj i wypytuje córkę o jej kontakty z mężczyznami. Frania "tłumaczy" się matce z kolejnych nieudanych randek. Teresa nie ukrywa, że jest zaniepokojona życiem Frani. Następnego dnia wpada Jolka. Oświadcza Frani, że jest załamana mieszkaniem ze swoimi rodzicami. Uważa, że jej życie "nie posuwa się do przodu". Widząc przygnębienie Frani proponuje jej...

 • Weteran jak maratończyk

  "Biegnę jak maratończyk" to nowa solowa płyta Felicjana Andrzejczaka, byłego wokalisty Budki Suflera, którego głos pamiętamy z wielkiego przeboju "Jolka, Jolka pamiętasz...".

Zdjęcia na temat: jolka
Wideo na temat: jolka
 • Jola Pieńkowska opłakuje śmierć mamy prezydenta! "Była mi wdzięczna, że jestem"

  17 kwietnia 2018 w wieku 92 lat zmarła Barbara Bush, żona 41. prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a H.W. Busha oraz matka 43. prezydenta USA George’a W. Busha. Jolanta Pieńkowska (53 l.) w roku 1992 roku miała okazję poznać pierwszą damę USA, czym oczywiście nie omieszkała się pochwalić na kanapach w "Dzień Dobry TVN". Jola zdradziła, w jakich okolicznościach doszło do ich spotkania. Dziennikarka oznajmiła też skromnie, że matka i żona prezydentów USA była jej wdzięczna za wizytę!...

Dyskusje na temat: jolka