• Informacje na temat:

  jon bon jovi w polsce

Artykuły na temat: jon bon jovi w polsce
 • Kuba Molęda o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Lubię wyzwania.

  Raz jest Conchitą Wurst, kiedy indziej Jonem Bon Jovi. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kuba Molęda co rusz zaskakuje. Gdyby przygotowania do programu nie pochłaniały go tak bardzo, chętnie pomajsterkowałby przy swoim motocyklu, albo pograł w tenisa stołowego.

 • Jon Bon Jovi walczy z alergią

  Blisko trzygodzinne koncerty daje podczas tegorocznego tournee grupa Bon Jovi. Podobnie będzie w Gdańsku, 19 czerwca. Tak długie występy na żywo to rzadkość. Na przeszkodzie w kilkugodzinnym koncercie mogą stanąć jedynie... kłopoty z alergią lidera zespołu.

 • Brzmi to niewiarygodnie, lecz Jon Bon Jovi, amerykański gwiazdor rocka i frontman grupy Bon Jovi, poważnie rozważa porzucenie kariery muzycznej na rzecz występów w filmach. Wokalista ma już na swoim koncie kilka ról, m.in. w pokazywanym niedawno w polskiej telewizji obrazie "Gwiazdor".

 • Wygląda na to, że w najbliższym czasie o Jonie Bon Jovi, frontmanie słynnej formacji Bon Jovi, będzie głośno głównie z powodu jego występów w filmach. Za kilka dni w Polsce odbędzie się premiera filmu "U-571" Jonathana Mostowa, w którym gra jedną z głównych ról. Natomiast widzowie za Oceanem mają od kilku dni okazję podziwiać aktorskie umiejętności Jona w kolejnym obrazie z jego udziałem

 • Jon Bon Jovi czyli Bono

  Jon Bon Jovi jest od lat centralną postacią zespołu Bon Jovi, a jego zdjęcia zdobiły najróżniejsze pisma na całym świecie. Wizerunek wokalisty formacji z New Jersey wielokrotnie pojawiał się również na małym i dużym ekranie. Wydawać by się mogło, że choćby z tej przyczyny nawet laicy w dziedzinie rocka wiedzą, kim on jest. Jak sie okazuje, od tej reguły są jednak wyjątki.

 • Bon Jovi potrafi

  7 stycznia ukazał się singel "Because We Can" grupy Bon Jovi, który zapowiada szykowany na wiosnę album "What About Now".

 • Bon Jovi: Richie Sambora został zwolniony

  Wychodzą na jaw kolejne szczegóły rozstania gitarzysty Richiego Sambory z grupą Bon Jovi.

 • Bon Jovi: Scena rośnie

  54 metry szerokości i 28 metrów wysokości będzie miała scena, na której w środę (19 czerwca) w Gdańsku wystąpi zespół Bon Jovi.

 • Jon Bon Jovi z poślizgiem na planie "Ally McBeal"

  Jon Bon Jovi postanowił odłożyć na miesiąc wizytę na planie popularnego również w Polsce serial u "Ally McBeal". Jego decyzja ma związek z niedawnymi atakami terrorystycznymi na Stany Zjednoczone. Filar grupy Bon Jovi zamierza bowiem wziąć udział w specjalnym koncercie upamiętniającym wszystkich dotkniętych tragediami w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

 • Bon Jovi: Rosół i mnóstwo owoców

  Rosół, mnóstwo owoców i specjalna odmiana grochu - to niektóre z życzeń kulinarnych członków grupy Bon Jovi, która wystąpi w przyszłą środę (19 czerwca) na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Będzie to pierwszy występ tej amerykańskiej gwiazdy rocka w Polsce.

Wideo na temat: jon bon jovi w polsce
 • Don Jon

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu, wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną...

 • Za jakie grzechy, dobry Boże?

  Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.