• Informacje na temat:

  jon cryer

Artykuły na temat: jon cryer
 • "Dwóch i pół": Alan i Walden wezmą ślub w finale?!

  Zdradzamy, że w finałowym sezonie "Dwóch i pół (premiera 30 października) Walden (grany przez Ashtona Kutchera) zaproponuje małżeństwo Alanowi (Jon Cryer) - jeśli nie w imię miłości, to dla większego dobra... Sprawdź szczegóły!

 • Holloway też chce być "Cool"

  Gwiazda serial u "Zagubieni" Josh Holloway dołączył do obsady komedii "Stay Cool".

 • Jon Cryer został ojcem!

  Jon Cryer, gwiazda serialu "Dwóch i pół" i jego żona Lisa Joyner zdecydowali się na dziecko po dwóch latach od momentu zawarcia małżeństwa.

 • Charlie Sheen odchodzi z serialu

  Amerykański aktor Charlie Sheen zdradził, że po kolejnym sezonie opuści obsadę serial u komediowego "Dwóch i pół". Dodał, że rola w tym sitcomie była dla niego "wspaniałym doświadczeniem".

 • Dwóch i pół

  Miliarder Walden Schmidt (Ashton Kutcher) dorobił się pokaźnego majątku na handlu przez Internet. Rok temu opuściła go żona. Wówczas zdruzgotany mężczyzna próbował się utopić w oceanie. Obecnie mieszka w domku na plaży w Malibu razem z zakompleksionym chiropraktykiem Alanem Harperem (Jon Cryer), jego leniwym nastoletnim synem, Jake'em (Angus T. Jones) oraz gosposią Bertą (Conchata Ferrell). Mimo...

 • Ashton Kutcher znów najbogatszy

  36-letni Ashton Kutcher, gwiazda serialu "Dwóch i pół", został uznany najlepiej zarabiającym aktorem telewizyjnym. Na szczycie rankingu, który przygotowywany jest co roku przez magazyn Forbes, znalazł się już po raz trzeci.

 • "Dwóch i pół": 12. sezon będzie ostatnim!

  ...dotychczas warunki kontynuacji produkcji dyktowane były wynikami negocjacji z gwiazdami grającymi główne role, Jonem Cryerem i Ashtonem Kutcherem. W 11. sezonie CBS zdecydowało się zmienić godzinę(...). Television. Sam Ashton Kutcher za udział w jednym odcinku inkasuje bowiem 700 tys. dolarów, a Jon Cryer - 620 tys. Najdłużej emitowanej komedii telewizyjnej towarzyszyło sporo kontrowersji...

 • Ashton Kutcher najbogatszym gwiazdorem telewizji

  Drugi rok z rzędu Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" od czerwca 2012 r. przez dwanaście miesięcy zainkasował 24 mln dolarów - oszacował "Forbes".

 • People Who Love Peepholes

  ...niepowodzeniem. Mężczyzna zostaje wyrzucony na brzeg. Błąkając się po plaży, trafia do domu, w którym po śmierci swojego brata Charliego, mieszka Alan Harper (Jon Cryer) i jego nastoletni syn Jake (Angus T. Jones). Kiedy Schmidt dowiaduje się, że Alen wystawił nieruchomość na sprzedaż, postanawia ją kupić, a następnie proponuje Harperowi zamieszkanie razem. Alan, mimo dwóch rozwodów, pomaga...

 • Nagrody amerykańskiej publiczności

  W niedzielę, 11 stycznia, już po raz 30. przyznano doroczne nagrody amerykańskiej publiczności. Wyróżnienie People's Choice Award dla najlepszego filmu przypadło widowisku "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , najlepszym filmem dramatycznym obwołano "Władcę Pierścieni: Dwie Wieże" , zaś tytułem najlepszej komedii obdarzono "Bruce'a Wszechmogącego" .

Zdjęcia na temat: jon cryer
Dyskusje na temat: jon cryer