• Informacje na temat:

  jon favreau zdjęcia

Artykuły na temat: jon favreau zdjęcia
 • "Mandalorianin": Nowy serial w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Aktualizacja #2

  Jon Favreau zdradził na Instagramie tytuł pierwszego serialu aktorskiego z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Głównym bohaterem produkcji będzie... mandalorianin.

 • "House" bez Trzynastki

  ..., lecz potem zniknie na dłuższy czas" - wyjaśniła producentka serialu, Katie Jacobs. Zdjęcia do reżyserowanego przez Jona Favreau "Cowboys & Aliens" mają rozpocząć się w przyszłym miesiącu i trwać przez całe lato - będą pokrywać się ze zdjęciami do siódmego sezonu House'a przez co najmniej dwa miesiące. "Dostała taką szansę i jest bardzo podekscytowana tym faktem" - mówi Jacobs. "Jesteśmy z niej...

 • Jon Favreau w obsadzie "Daredevil"

  Wydaje się, iż już niedługo zakończy się kompletowanie obsady niecierpliwie oczekiwanej filmowej adaptacji kultowego komiksu firmy Marvel, "Daredevil". Do grona głównych bohaterów dołączy bowiem najprawdopodobniej Jon Favreau, który prowadzi z producentami obrazu zaawansowane negocjacje.

 • Nici z randki Drew Barrymore

  Aktorka Drew Barrymore ( "E.T." , "Aniołki Charliego" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) i reżyser Jon Favreau ( "Ustawieni?" , "Elf" ) stracili zainteresowanie nowym projektem, zatytułowanym "Date School". Zdjęcia do filmu, w którym miał również wystąpić Owen Wilson ( "Genialny klan" , "Rycerze z Szanghaju" ), powinny się rozpocząć jeszcze w grudniu w Nowym Jorku. Teraz los produkcji

 • Małżeńskie kryzysy na Bora Bora

  Wytwórnia Universal Pictures zaangażowała Vince'a Vaughna ( "Polowanie na druhny" ) i Jona Favreau ( "Iron Man" ) do obsady filmu "Couples Retreat" w reżyserii Petera Billingsley'a ( "Sztuka zrywania" ).

 • Kto wystąpi w "Iron Manie 2"?

  Mickey Rurke ma wraz Samem Rockwellem zagrać główne czarne charaktery w "Iron Man 2". Reżyser Jon Favreau szuka teraz swojej femme fatale. Na rolę ma szansę Emily Blunt znana z "Diabeł ubiera się u Prady".

 • Tim Robbins w filmie "Zathura"

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" , "Skazani na Shawshank" ) będzie gwiazdą filmu "Zathura", który wyprodukuje studio Columbia Pictures. Obraz ma być adaptacją powieści dla dzieci autorstwa Chrisa Vana Allsburga. Zdjęcia rozpoczynają się w sierpniu.

 • Już na zawsze związany z tą rolą?

  Samuel L. Jackson ponownie wcieli się w postać Nicka Fury w kolejnej części "Iron Man". Kontrakt przewiduje, że aktor wystąpi także w kolejnych częściach adaptacji popularnego komiksu i innych filmach o superbohaterach.

 • Sam Gamgee w "Fantastic Four"?

  Amerykański aktor Sean Astin, czyli Sam Gamgee z kinowej trylogii "Władca Pierścieni" , stara się podobno o rolę w adaptacji komiksu "Fantastic Four". Mówi się również o tym, że chciałby stanąć za kamerą. Na razie projekt, po rezygnacji Peytona Reeda ( "Do diabła z miłością" ), nie ma reżysera.

 • Człowiek z żelaza i seks w chmurach

  Spośród aż 8 premier tygodnia najwięcej emocji wywołuje z pewnością "Iron Man 3". Na ekranach zobaczymy też "Stokera" z Nicole Kidman i Mią Wasikowski oraz nowy obraz Pedra Almodovara "Przelotni kochankowie". Stawkę uzupełniają polskie obrazy: dramat "Oszukane" oraz dokument "Inny świat" o Danucie Szaflarskiej.