• Informacje na temat:

  jon voight młody

Artykuły na temat: jon voight młody
 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

 • Jane Fonda: Jestem teraz bardziej swobodna

  W piątek, 28 marca, na płytach DVD i Blu-ray zadebiutowała komedia "Powiedzmy sobie wszystko". Jedna z gwiazd filmu, Jane Fonda (77 l.), opowiada o powodach, dla których przyjęła propozycje występu w obrazie Shawna Levy'ego, typuje Adama Drivera na gwiazdę numer jeden w światowym kinie oraz zdradza, która z ról w jej dotychczasowej karierze jest dla niej najważniejsza.

 • Jon Voight odwiedził Kraków

  Odtwórca postaci Jana Pawła II w międzynarodowym filmie w reżyserii Johna Kenta Harrisona, wybitny amerykański aktor Jon Voight ( "Nocny kowboj" , "Pearl Harbor" ), został przyjęty w Krakowie w sobotę, 19 listopada, przez arcybiskupa Stanisława Dziwisza.

 • Western Voighta i Davidovich

  Jon Voight ( "Nocny kowboj" , "Lara Croft: Tomb Raider" ) i Lolita Davidovich ( "Policja" , "Wydział Zabójstw, Hollywood" ) zagrają w niezależnym westernie, nad którym pracuje - jako scenarzysta, reżyser i producent - Christopher Cain ( "Młode strzelby" ).

 • "Kret" nagrodzony w Los Angeles

  Rozdano nagrody 12. Festiwalu Polskich Filmów w Los Angeles. Nagrodę główną Hollywood Eagle otrzymał Rafael Lewandowski za film "Kret", a nagrodę specjalną im. Poli Negri - amerykański aktor Jon Voight.

 • Ojciec i córka w "Tomb Raider"

  Angelina Jolie, laureatka tegorocznego Oscara za najlepszą rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki" i Jon Voight, znany amerykański aktor ("Nocny kowboj", "Gorączka"), a prywatnie ojciec młodej gwiazdy, wystąpią wspólnie w produkcji "Tomb Raider". Obraz, realizowany na podstawie słynnej, przygodowej gry komputerowej, kręcony jest obecnie w londyńskim studio filmowym.

 • "Jan Paweł II" w Polsce od marca

  Film "Jan Paweł II", w którym główną rolę gra amerykański aktor Jon Voight ( "Nocny kowboj" , "Lara Croft: Tomb Raider" ), zadebiutuje na ekranach polskich kin 3 marca 2006 roku. Studio Interfilm, które jest dystrybutorem obrazu, wprowadzi go na ekrany w 130 kopiach.

 • Ethan Hawke: "Oscar to nie jest wielka sprawa"

  Amerykański aktor Ethan Hawke, nominowany w tym roku do Oscara za najlepszą drugoplanową rolę w dramacie kryminalnym "Dzień próby" , jest zdziwiony zamieszaniem, jaki powstało wokół jego osoby w zawiązku z nominacją. "Jest mi obojętne czy dostanę Oscara, czy nie" - powiedział zaskoczonym dziennikarzom młody gwiazdor.

 • Amerykańskie filmy o polskim papieżu

  Dwie amerykańskie sieci telewizyjne, CBS i ABC realizują filmy o zmarłym w kwietniu papieżu Janie Pawle II, ze znanymi aktorami w głównych rolach. Film CBS, zatytułowany "Pope John Paul II", jest kręcony w Rzymie i Krakowie. Rolę Karola Wojtyły, zanim jeszcze został papieżem, gra brytyjski aktor Cary Elwes, a po wyborze na tron Piotrowy 66-letni amerykański aktor Jon Voight, znany m.in. z filmu