• Informacje na temat:

  jon voight zdjęcia

Artykuły na temat: jon voight zdjęcia
 • "Ray Donovan": Showtime zamawia siódmy sezon

  ..."Ray Donovan" to serial z Lievem Schreiberem i Jonem Voightem w rolach głównych. W Polsce serial jest dostępny w dwóch serwisach: HBO GO (sześć sezonów) i Netflix (pięć sezonów). Tytułowy bohater serialu jako prywatny konsultant szybko i zdecydowanie rozwiązuje, niekoniecznie legalnie, nietypowe problemy sławnych i bogatych mieszkańców Miasta Aniołów. Zdjęcia do siódmej serii rozpoczną się...

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Jacek Lenartowicz patrzy z optymizmem w przyszłość!

  ..." z Jonem Voightem w roli papieża, grałem Wałęsę. Byłem wtedy na zdjęciach w Rzymie, odwiedziłem bazylikę św. Piotra i modliłem się przy grobie naszego Ojca Świętego. To było tuż po jego śmierci. Tam...

 • Jane Fonda: Jestem teraz bardziej swobodna

  W piątek, 28 marca, na płytach DVD i Blu-ray zadebiutowała komedia "Powiedzmy sobie wszystko". Jedna z gwiazd filmu, Jane Fonda (77 l.), opowiada o powodach, dla których przyjęła propozycje występu w obrazie Shawna Levy'ego, typuje Adama Drivera na gwiazdę numer jeden w światowym kinie oraz zdradza, która z ról w jej dotychczasowej karierze jest dla niej najważniejsza.

 • Nowości w TV: Tego nie możesz przegapić!

  ...przez niego Raya Donovana, człowieka którego głównym zajęciem jest rozwiązywanie niewygodnych problemów sławnych i bogatych mieszkańców Hollywood. U jego boku zobaczymy m.in. Jona Voighta, który(...) często uciekasz, żeby odpocząć, a tu było odwrotnie - zwierza się aktor i dodaje, że jest gotowy na nowe wyzwania aktorskie. Na dniach startują zdjęcia do nowego serialu "Aquarius", w którym wcieli...

 • Jon Voight i dziury

  Jon Voight ( "Lara Croft: Tomb Raider" , "Ali" ) dołączył do Sigourney Weaver i zagra w więziennym dramacie zatytułowanym "Holes", który wyreżyseruje Andrew Davis. Para gwiazdorów zagra wspólników próbujących dotrzeć do ukrytej fortuny.

 • Jon Voight odwiedził Kraków

  Odtwórca postaci Jana Pawła II w międzynarodowym filmie w reżyserii Johna Kenta Harrisona, wybitny amerykański aktor Jon Voight ( "Nocny kowboj" , "Pearl Harbor" ), został przyjęty w Krakowie w sobotę, 19 listopada, przez arcybiskupa Stanisława Dziwisza.

 • Jon Voight zagra Jana Pawła II

  Jon Voigh ( "Nocny kowboj" , "Lara Croft: Tomb Raider" ) zastąpi chorego Iana Holma ( "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" ) i zagra tytułową rolę w międzynarodowej telewizyjnej produkcji, roboczo zatytułowanej "Jan Paweł II". Umowę z amerykańskim aktorem podpisano w niedzielę, 7 sierpnia, w nocy. Tuż przed pierwszym klapsem. Zdjęcia rozpoczną się 11 sierpnia, w Nowej Hucie, dzielnicy

 • Jon Voigt już w Polsce

  W Krakowie realizowane są zdjęcia do filmu "Papież Jan Paweł II", w którym w papieża Karola Wojtyłę wciela się znany amerykański aktor Jon Voigt. We wtorek, 23 sierpnia, pod tzw. oknem papieskim w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich, kręcono sceny z pierwszej pielgrzymki papieża do Polski w 1979 r.

 • Kraków: Ruszyły zdjęcia do serialu o papieżu

  W czwartek, 11 sierpnia, w budynku administracyjnym dawnej Huty im. T. Sendzimira w Nowej Hucie, ruszyły pierwsze zdjęcia do włosko-amerykańsko-polskiego serialu telewizyjnego o Janie Pawle II. Reżyserem i współscenarzystą jest kanadyjski twórca John Kent Harrison, a odtwórcą głównej roli dojrzałego papieża - amerykański aktor Jon Voight.