• Informacje na temat:

  jopek na plaży

Artykuły na temat: jopek na plaży
 • Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński: Ich miłość odżyła?

  Długie wieczory spędzone wspólnie w domu. Rozmowy o życiu, które zaowocowały nowym projektem muzycznym. Ku zaskoczeniu wielu, drogi Marcina Kydryńskiego (50 l.) i Anny Marii Jopek (47 l.), od lat(...). Koncertowała na całym świecie, nawiązując bliską relację z jednym z muzyków ze swojego zespołu, Krzysztofem Herdzinem. Ich zdjęcia z nadmorskiej plaży, gdzie wymieniali czułe uściski, pogłębiły jeszcze...

 • Anna Maria Jopek (43 l.) postanowiła ratować swoją rodzinę. Kosztem nowej miłości...

 • Anna Maria Jopek zamartwia się o zdrowie kochanka!

  Jopek (43 l.) przetaczała się największa burza. Muzyk i wokalistka zostali przyłapani na czułościach na sopockiej plaży w lipcu ubiegłego roku. To był szok, choć od dawna w środowisku muzycznym nie było tajemnicą, że Jopek w związku z mężem, Marcinem Kydryńskim (46 l.), czuje się samotna. A nikt nie rozumie jej tak dobrze, jak kolega z zespołu... Małżeństwo gwiazdy zawisło na włosku. Mąż...

 • Jopek zostanie z mężem dla kariery?

  Wydawać by się mogło, że skoro małżeństwo Anny Marii Jopek (43 l.) i Marcina Kydryńskiego (45 l.) to fikcja, para w końcu zdecyduje się na rozwód. Nic bardziej mylnego...

 • Małżeństwo Jopek i Kydryńskiego to fikcja!

  Anna Maria Jopek (43 l.) przyłapana została ostatnio na czułych gestach z kompozytorem Krzysztofem Herdzinem (43 l.). Osoby z jej otoczenia twierdzą, że u boku męża Marcina Kydryńskiego (45 l.) od dawna czuła się nieatrakcyjna.

 • W klanie Kydryńskich wrze. Doniesienia o kryzysie w małżeństwie piosenkarki Anny Marii Jopek (43 l.) i dziennikarza Marcina Kydryńskiego (45 l.) zburzyły rodzinny spokój.

 • Szafa dla Polańskiego

  W obecności Romana Polańskiego w czwartkowy wieczór, na plaży w Sopocie, odsłonięto rzeźbę "Dwaj ludzie z szafą" autorstwa Pawła Althamera i Jacka Adamasa nawiązującą do słynnej etiudy reżysera.

 • K. Stankiewicz: Powrót na klubowo

  Kasia Stankiewicz, była wokalistka grupy Varius Manx, powraca z nowym albumem. Płyta, zatytułowana "Extrapop", trafi do sklepów 29 sierpnia. "Extrapop" to druga solowa płyta Stankiewicz (pierwsza ukazała się cztery lata temu).

 • Gwiazdy zjeżdżają do Gdańska

  W ramach trwającego od 3 do 6 lipca Festiwalu Gwiazd w Gdańsku przewidziano wiele spektakli teatralnych, pokazów filmowych i koncertów. Polską premierę będzie miał w czasie festiwalu film "Zaginione imperium" Karena Szachnazarowa, będzie można zobaczyć również film Petera Zelenki "Bracia Karamazow".

 • Festiwal Gwiazd w Gdańsku

  Happening "UFO 2008" amerykańskiego artysty Petera Coffina oraz odsłonięcie rzeźby "Dwaj ludzie z szafą", upamiętniającej etiudę Romana Polańskiego z udziałem reżysera - to atrakcje Festiwalu Gwiazd, który odbędzie się w Gdańsku w pierwszych dniach lipca.