• Informacje na temat:

  jordin sparks piosenkarka

Artykuły na temat: jordin sparks piosenkarka
 • Jordin Sparks schudła 23 kilogramy

  Zapalenie płuc tak wystraszyło amerykańską wokalistkę Jordin Sparks, że zaczęła prowadzić znacznie zdrowszy tryb życia.

 • Ostatni duet Whitney Houston. Rozczarowanie?

  Do sieci trafił teledysk "Celebrate" promujący film "Sparkle", w którym zagrała Whitney Houston. Utwór zapowiadano jako ostatnią piosenkę zmarłej gwiazdy, tymczasem głos Whitney jest tam tylko tłem dla Jordin Sparks!

 • Ostatnia rola Whitney Houston. Jest już zwiastun!

  Do sieci trafił trailer utrzymanego w konwencji musicalu filmu "Sparkle". Zdążyła w nim wystąpić Whitney Houston.

 • Kochanek zmarłej wyrzucony przez jej rodzinę

  Podczas gali rozdania Billboard Music Awards doszło do nieprzyjemnego incydentu między rodziną nieżyjącej Whitney Houston a byłym kochankiem piosenkarki.

 • Rihanna zagra Whitney Houston?

  Rihanna, znana piosenkarka z Barbadosu, nigdy nie ukrywała, że zmarła w lutym Whitney Houston była jej wielką idolką. Teraz marzy o tym, żeby zagrać ją w filmie, który niebawem ma o Whitney Houston powstać.

 • Kinowy powrót Whitney Houston

  Whitney Houston planuje powrót na kinowy ekran. Piosenkarka prowadzi rozmowy w sprawie występu w nowej wersji musicalu "Błysk" z 1976 roku.

 • Opłakuje zamordowanego kuzyna

  Amerykańska raperka Nicki Minaj jest w żałobie. W miniony weekend zamordowano kuzyna wschodzącej gwiazdy hip hopu.

 • "Idol" powinien zostać zdjęty?

  Wokalistka Jennifer Hudson, była gwiazda programu "American Idol", zaapelowała do twórców show, by zakończyli jego emisję po 12. edycji.

 • Zdeklasowała konkurencję

  Aż 12 statuetek magazynu "Billboard" otrzymała w niedzielę (20 maja) brytyjska wokalistka Adele!

 • Najczęściej grane na Wyspach

  "Sweet About Me" australijskiej piosenkarki włoskiego pochodzenia, Gabrielli Cilmi, to najczęściej grana w 2009 roku piosenka w Wielkiej Brytanii.

Wideo na temat: jordin sparks piosenkarka
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

  Wspaniała animacja w 3D dla całej rodziny. Ambitny wynalazca Flint Lockwood to społecznie niedostosowany geniusz mający w swoim dorobku jedne z najbardziej dziwacznych urządzeń, jakie można sobie tylko wyobrazić. Ale chociaż wszystkie jego wynalazki, od butów w sprayu, po tłumacza małpich myśli, okazały się spektakularnymi porażkami powodującymi liczne problemy w miasteczku, Flint za wszelką cenę stara się stworzyć coś, co uszczęśliwi ludzi. Kiedy najnowsza maszyna Flinta, zaprojektowana po...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...