• Informacje na temat:

  jorge

Artykuły na temat: jorge
 • Niedziela w parku z Jorge

  Detektywi Lennie Briscoe i Ed Green prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci kobiety, której ciało znaleziono w parku.

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • "Violetta": Martina Stoessel kocha polską publiczność

  Świeżo po koncertach, które odbyły się w Łodzi w ramach trasy „Violetta Live”, porozmawialiśmy z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i innymi aktorami z młodzieżowego hitu.

 • "Laureaci Festiwali" na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Cykl "Laureaci Festiwali" to okazja, by zobaczyć filmy już docenione i nagrodzone na prestiżowych festiwalach filmów dokumentalnych i krótkometrażowych na całym świecie. W tym roku obejrzymy pięć dokumentów uznanych twórców, w których wyodrębnić można dwa dominujące wątki - historie rodzinne i historie o obłędzie. Dwa filmy: "Czas próby" i "Ślad obłędu" będą pokazane w Polsce po raz pierwszy.

 • W telegraficznym skrócie: "Żona idealna", "Shameless - Niepokorni"...

  CBS przedłuża swoje serialowe hity, Emily Berg na stałe zostaje w "Shameless - niepokornych", a Jorge Garcia w "Hawaii Five-0", Showtime przygotowuje nowy serial.

 • Mateusz Kościukiewicz jako święty Franciszek

  Włoska telewizja publiczna RAI nadała w poniedziałek, 8 grudnia, wieczorem pierwszą część filmu "Franciszek" w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej. To już trzecia filmowa opowieść znanej reżyserki o świętym z Asyżu.

 • Mini-serial o młodości papieża Franciszka

  We Włoszech powstają dwa filmy o młodości papieża Franciszka. Oba opowiadają o latach dyktatury wojskowej w Argentynie, gdy Jorge Bergoglio, jako prowincjał zakonu jezuitów pomagał najuboższym i ofiarom prześladowań.

 • Twórca "Lost" wraca na wyspę

  J.J. Abrams i Jorge Garcia (Hugo "Hurley" Reyes), po wspólnej pracy przy serialu "Lost", spotkają się na planie kolejnej produkcji. Akcja nowej serii rozgrywać się będzie na ... wyspie.

 • Osaczona

  Jorge martwi się o Caramelo, która topi smutki w alkoholu. Chcąc poprawić nastrój dziewczyny Gaviota informuje ją, że zamierza przyjąć Paca. Lekarze ratują...

 • Oscary: Muzyczny afront

  Podczas niedzielnej gali (27 lutego) rozdano najważniejsze nagrody przemysłu filmowego. Oscara za najlepszą piosenkę zdobył urugwajski kompozytor Jorge Drexler, ale nie dane mu było wykonać zwycięskiego utworu ze sceny hollywoodzkiego "Kodak Theatre".

Zdjęcia na temat: jorge
Wideo na temat: jorge
 • Planeta 51

  Nowy film scenarzysty "Shreka"! Typowi mieszkańcy Planety 51 są zieloni, mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji. 16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie, marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla, na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem "NASA". Gdy sterujący nim Kapitan Charles 'Chuck' Baker...

 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • Ojcze Nasz. Krew z krwi

  Znakomity debiut o środowisku nielegalnych imigrantów z Meksyku w USA oraz o skradzionej tożsamości. Ta prowokująca historia to również dogłębna analiza człowieka pragnącego być kochanym. Juan i Pedro spotykają się w ciężarówce pełnej meksykańskich imigrantów jadących bez dokumentów do Nowego Jorku. Pedro pokazuje Juanowi zapieczętowany list od matki i opowiada nowemu przyjacielowi, że jedzie na pierwsze spotkanie ze swoim ojcem Diego, bogatym restauratorem, którego dotąd nie wiedział....

Dyskusje na temat: jorge