• Informacje na temat:

  jose carreras białaczka

Artykuły na temat: jose carreras białaczka
 • Scorpions u Jose Carrerasa

  karierze koncertów, który obejrzało blisko pół miliona widzów. Na tym nie koniec dobrych wieści. W październiku uhonorował ich rodzinny Hanower, zaś w grudniu pojawią się w programie telewizyjnym "Jose Carreras Gala".

 • Natalia Kukulska z Jose Carrerasem

  Już po raz siódmy Jose Carreras organizuje Galę - specjalny koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc ludziom cierpiącym na białaczkę. Po raz kolejny impreza będzie prowadzona osobiście przez Jose Carrerasa i po raz kolejny będzie to wspaniałe widowisko muzyczne. Wśród zaproszonych przez niego gości znalazła się m.in. Natalia Kukulska.

 • Jose Carreras odwiedził Specjalistyczny Szpital Miejski imienia Mikołaja Kopernika w Toruniu. Podczas wizyty w szpitalu tenor spotkał się z pacjentami oddziału hematologii oraz z personelem placówki. Otrzymał także nagrodę - Anioła Hematologii.

Wideo na temat: jose carreras białaczka
 • Flamenco, Flamenco

  Carlos Saura odkrywa w kolejnej części swojej muzycznej podróży tajemniczy świat kultury flamenco. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów.

 • Nieulotne

  "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...