• Informacje na temat:

  jose carreras edyta górniak

Artykuły na temat: jose carreras edyta górniak
 • Justyna Steczkowska nie zdążyła dojechać na koncert z Carrerasem!

  Kukulska oraz Edyta Górniak. Szczególnie to drugie nazwisko musiało działać na nią niezwykle mobilizująco, bo panie rywalizują o miano największej polskiej diwy od lat!  Steczkowskiej tak na tym zależało(...) z Jose Carrerasem nic nie wyszło! Co takiego się stało? Steczkowska nabrała wody w usta, ale w końcu głos postanowił zabrać jej menedżer. "Mieliśmy wynajęty samolot, ale niestety w niedzielę była...

 • W życiu Edyty Górniak (44 l.) pojawił się nowy mężczyzna! Artystka pochwaliła się tym na Facebooku.

 • Bilety na koncert Steczkowskiej i słynnego tenora zalegają w kasach?

  Wygląda na to, że Justyna Steczkowska (44 l.) kolejny raz boleśnie odczuje spotkanie ze słynnym Jose Carrerasem (70 l.). Jak donosi "Fakt", ich szumnie zapowiadany koncert może zostać odwołany z powodu nikłego zainteresowania!

 • Górniak odmówiła przez... zasłony?

  Na temat fanaberii Edyty Górniak krążą prawdziwe legendy. Czy jej występ z Jose Carrerasem dojdzie do skutku?

 • Edyta Górniak znów z José Carrerasem

  22 kwietnia w gdańskiej Ergo Arenie wystąpi słynny tenor José Carreras. W roli gościa specjalnego pojawi się Edyta Górniak, po 15 latach ponownie zaproszona przez Hiszpana.

 • Edyta Górniak boi się wyjść na scenę?

  Nasza gwiazda pop musi przełamywać lęk przed występami - twierdzi kolorowa gazeta "Na żywo".

 • Co zaśpiewa Jose Carreras?

  Największe przeboje muzyki operowej, utwory z popularnych musicali oraz piękne pieśni hiszpańskie, włoskie i neapolitańskie znalazły się w repertuarze koncertu Jose Carrerasa w Toruniu (31 lipca).

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

Wideo na temat: jose carreras edyta górniak
 • Flamenco, Flamenco

  Carlos Saura odkrywa w kolejnej części swojej muzycznej podróży tajemniczy świat kultury flamenco. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów.

 • Nieulotne

  "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...