• Informacje na temat:

  josef hedinger

Artykuły na temat: josef hedinger
 • Jego ballada wzruszyła Piroga

  Młody wokalista Josef Hedinger, autor przeboju ''About Being Alone'' znanego z programu "You Can Dance", finalizuje właśnie pracą nad swoim debiutanckim albumem. Płyta ''About Being Alone'' ukaże się 27 kwietnia.

 • Australijska rewelacja w Sopocie!

  17-letnia australijska wokalistka Gabriella Cilmi weźmie udział w konkursie o Bursztynowego Słowika podczas Sopot Festival 2009, który odbędzie się w dniach 22 -23 sierpnia.

Wideo na temat: josef hedinger
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Anioł Śmierci

  1945 rok: z pomocą Banku Watykańskiego i tajnej, zrzeszającej byłych SSmanów organizacji Odessa, najgroźniejsi zbrodniarze wojenni przedostają się na tereny nie objęte ekstradycją do Europy. Niezbadanym, wciąż dzikim, ogromnym terytorium na którym najłatwiej można się schować, a które kulturowo i historycznie, z racji wieloletnich związków, wciąż znajduje się pod wpływem Niemiec, jest Ameryka Południowa, a szczególnie Argentyna. To ona staje się mekką dla uciekinierów. 1962 rok: sympatyczna...