• Informacje na temat:

  josh groban aktor

Artykuły na temat: josh groban aktor
 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  O godzinie 17.00 czasu lokalnego w Los Angeles rozpoczęła się 77. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles tłum fanów wita gwiazdy przybywające na uroczystość. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • Koncert gwiazd

  Jay-Z, Norah Jones i LL Cool J znaleźli się wśród gwiazd muzyki, które wyraziły zgodę na udział w wielkim charytatywnym koncercie zorganizowanym przez legendarnego producenta i kompozytora Quincy'ego Jonesa. Częścią imprezy, zatytułowanej "We Are The Future", mają być również występy takich legend jak Stevie Wonder i Herbie Hancock. Gigantyczny koncert odbędzie się w Rzymie.

 • USA: Hiphopowe notowanie

  Dwaj popularni wykonawcy rapowi zdominowali w tym tygodniu listę bestsellerów płytowych w Stanach Zjednoczonych. Na szczycie zestawienia "Billboard 200" zadebiutował nowy album The Game'a "Doctor's Advocate". Tuż za nim uplasowała się płyta Akona "Konvicted".

 • Wyścig po Oscary trwa

  Kolejna branżowa organizacja postanowiła docenić obraz "Sideways" . Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Assn.) przyznało filmowi w reżyserii Alexandra Payne'a aż osiem nominacji do swych dorocznych nagród. "Sideways" nominowany jest między innymi w najważniejszej kategorii - "Najlepszy film 2004 roku".

 • Zaśpiewają dla prezydenta

  Z okazji inauguracji prezydentury Baracka Obamy w Waszyngtonie odbędą się specjalne koncerty z udziałem licznych gwiazd.

 • People's Choice Awards: Muzyczne nominacje

  Po raz pierwszy w historii nagród "People's Choice" pojawiły się kategorie muzyczne. We wtorek, 26 października, ogłoszono nominacje. Po dwie szanse otrzymali m.in. Sheryl Crow, Usher i grupa No Doubt.

 • Nowe "We Are The World". Klip!

  W sieci pojawił się teledysk przygotowany do nowej wersji wielkiego przeboju "We Are The World". Tym razem prawie setka gwiazd muzyki skrzyknęła się, by pomóc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi na Haiti.

 • Susan znów najlepsza w Stanach

  Już po raz czwarty album "The Gift" szkockiej wokalistki Susan Boyle znalazł się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Prestiżowe nagrody po raz 50.

  Dziś (10 lutego) w Los Angeles odbędzie się ceremonia wręczenia najważniejszych nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego - Grammy.

 • "Glee": Rewolucyjne karaoke

  18 lutego polska wersja kanału Fox rozpocznie emisję niezwykle popularnego w USA muzycznego serialu "Glee". Równolegle w sprzedaży pojawi się u nas płyta z piosenkami, które można usłyszeć w odcinkach pierwszej serii. Z tej okazji nad fenomenem "Glee" warto się pochylić.