• Informacje na temat:

  josh groban producent

Artykuły na temat: josh groban producent
 • Josh Groban z nową płytą. Wśród gości Kelly Clarkson i Chris Botti

  20 kwietnia ukaże się płyta "Stages", na której największe musicalowe przeboje śpiewa Josh Groban.

 • Josh Groban: Czy wreszcie podbije Europę?

  Ma raptem 25 lat, a na koncie już ponad 14 milionów sprzedanych płyt, choć do tej pory wydał zaledwie dwa studyjne albumy. Pracowały z nim takie tuzy muzycznego świata, jak David Foster, Walter Afanasieff czy ostatnio Herbie Hancock. A w dodatku w jego żyłach płynie polska krew. Dlatego w przededniu wydania przez Josha Grobana nowego albumu "Awake", reporter INTERIA.PL poleciał do Londynu, by

 • Josh Groban bliżej Polski

  16 lutego do polskich sklepów trafi najnowszy album amerykańskiego wokalisty, Josha Grobana, "Closer". Płyta zrobiła już furorę w Stanach Zjednoczonych, gdzie dotarła do pierwszego miejsca listy przebojów "Billboardu" i rozeszła się w liczbie ponad trzech milionów egzemplarzy.

 • Brodaty guru

  Nie czyta nut, nie pisze tekstów, ba, nie wie nawet, do czego służą te wszystkie pokrętła w studiu nagrań. Mimo to Rick Rubin uchodzi za prawdziwego geniusza muzyki.

 • Tamara Gee: Powinniśmy być pokorni

  W pracy nad nowym albumem wokalistce Tamarze Gee (niegdyś znanej jako Isis Gee) pomagał Walter Afanasieff, producent i kompozytor mający na koncie współpracę z m.in. Mariah Carey i Celine Dion.

 • Wyreżyseruje Oscary

  Hamish Hamilton wyreżyseruje 82. galę wręczenia Oscarów - zadecydowała Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej.

 • Serial "Glee" będzie musicalem

  Serial "Glee" trafi na scenę. Telewizyjny hit zostanie zaadaptowany na potrzeby musicalu.

 • Lady Gaga: Ballada z Rickiem Rubinem ("Dope")

  Lady Gaga ujawniła kolejny utwór z albumu "Artpop", który ukaże się 11 listopada. Producentem piosenki "Dope" jest słynny Rick Rubin. Jednak pierwsze recenzje nowej płyty Lady Gagi są, delikatnie rzecz biorąc, chłodne.

 • Jacksonowie w "We Are The World"

  Trójka dzieci Michaela Jacksona nagrała mówiony wstęp do przygotowywanej nowej wersji wielkiego przeboju "We Are The World". Przypomnijmy, że król popu był współautorem tej piosenki.

 • Nowe "We Are The World". Klip!

  W sieci pojawił się teledysk przygotowany do nowej wersji wielkiego przeboju "We Are The World". Tym razem prawie setka gwiazd muzyki skrzyknęła się, by pomóc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi na Haiti.

Wideo na temat: josh groban producent
 • To właśnie seks

  "To właśnie seks" to błyskotliwa i zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

 • Kronika

  Film fantastyczno-przygodowy. Trzech przyjaciół nieoczekiwanie zyskuje niezwykłe moce, stawiające przed nimi możliwości, o których zwykli ludzie mogą tylko marzyć. Czy są przygotowani, by z nich skorzystać? W rolach głównych: Dane DeHaan (serial TV "Czysta krew") i Michael Kelly ("Władcy umysłów"). Reżyseria: Josh Trank (serial TV "Punkt krytyczny").

 • Fantastyczna Czwórka

  Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem. W rolach głównych: Miles Teller ("Whiplash",...