• Informacje na temat:

  josh hartnett producent

Artykuły na temat: josh hartnett producent
 • "Penny Dreadful": Co porabia Josh Hartnett?

  Stacja Showtime ogłosiła, że rozpoczyna prace nad kostiumowym thrillerem psychologicznym zatytułowanym "Penny Dreadful", w którym główne role zagrają Josh Hartnett i Eva Green.

 • Serial "Dom grozy" w listopadzie na antenie HBO

  W poniedziałek, 10 listopada w HBO odbędzie się premiera serialu" Dom grozy" (Penny Dreadful), którego twórcą jest nominowany do Oscara John Logan. Bohaterami opowieści osadzonej w najciemniejszych zaułkach wiktoriańskiego Londynu są kultowe postaci światowej literatury grozy.

 • "Dom grozy": Nowy serial z Timothy Daltonem, Evą Green i Joshem Hartnettem

  ...odpowiedzialne są złe moce. Rozpoczynają śledztwo na własną rękę, a do  ich zespołu dołączają amerykański rewolwerowiec Ethan Chandler (Josh Hartnett) i doktor Victor Frankenstein (Harry Theadaway(...) Journal Star. W głównych rolach występują Timothy Dalton ("Licencja na zabijanie", "Turysta"), nagrodzona BAFTĄ Eva Green ("Casino Royale", "Ostatnia miłość na Ziemi"), Josh Hartnett...

 • Josh Hartnett będzie się mścił

  Josh Hartnett zagra główną rolę w filmie "Gunslinger" - historii o zemście osadzonej w niedalekiej przyszłości na śnieżnym pustkowiu post-apokaliptycznej Ameryki.

 • "Dom grozy": Premiera nowego sezonu serialu w niedzielę, 5 czerwca w HBO3

  W niedzielę, 5 czerwca o godz. 21.50 na antenie HBO3 odbędzie się premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu "Dom grozy". W rolach głównych występują Eva Green, Josh Hartnett i Timothy Dalton. Serial jest dostępny również w HBO GO, gdzie najnowsze odcinki produkcji udostępniane są dzień po premierze amerykańskiej.

 • Superman Josh Hartnett?

  W Sieci pojawiła się kolejna informacja na temat następnego potencjalnego kandydata do roli Supermana w przygotowywanej przez Wolfganga Petersena opowieści "Batman vs. Superman". Po doniesieniach, iż w dzielnego bohatera wcieli się Jude Law, tym razem media donoszą, iż producenci rozważają obecnie kandydaturę Josha Hartnetta ( "Helikopter w ogniu" , "40 dni i 40 nocy" ).

 • "Dom grozy": Nowy sezon już 2 maja w HBO GO. Premiera na antenie HBO3 5 czerwca

  W poniedziałek, 2 maja – dzień po amerykańskiej premierze – w HBO GO pojawi się pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Dom grozy". W rolach głównych występują Eva Green, Josh Hartnett i Timothy Dalton. Kolejne odcinki będą udostępniane w HBO GO co tydzień w poniedziałki. Premiera trzeciego sezonu na antenie HBO3 odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca o godz. 22.00.

 • Josh Hartnett z Kryptona?

  Jak już informowaliśmy , Josh Hartnett był jednym z poważniejszych kandydatów do wcielenia się w słynnego komiksowego bohatera, Supermana, w filmie przygotowywanym przez Wolfganga Petersena, "Batman vs. Superman". Jednak po wycofaniu się reżysera z projektu prace nad nim wstrzymano.

 • "Eli Roth: Historia horroru": Zombie, slashery i komentarz społeczny

  Eli Roth (odpowiedzialny m.in. za "Cabin Fever", "Hostel" czy "Hostel 2") i zaproszeni goście (a jest ich mnóstwo, m.in. Elijah Wood, Norman Reedus, producent "The Walking Dead" Greg Nicotero, Chris Hardwick, czyli prowadzący program "The Talking Dead"; Josh Hartnett, Edgar Wright, pisarze: Stephen King, Joe Hill, Max Brooks czy Diablo Cody i Bryan Fuller) przyglądają się historii zombie...

 • Josh Hartnett: Aktor poważny

  Superman dla wielu jest superbohaterem, jednak zdania tego nie podziela Josh Hartnett ( "Pearl Harbor" , "Helikopter w ogniu" , "40 dni i 40 nocy" ). Aktor przyznał ostatnio, iż odrzucił propozycję wcielenia się w przygotowywanej przez studio Warner Bros. kolejnej filmowej opowieści o herosie z planety Krypton, nie raz, lecz aż... czterokrotnie!