• Informacje na temat:

  josh homme muzyk

Artykuły na temat: josh homme muzyk
 • Open'er 2015: Swans, Eagles of Death Metal i inni

  Pierwsze open'erowe ogłoszenia w 2015 roku to różnorodny zestaw. Od legendy alternatywy, przez kameralny folk po polską sensację ubiegłego roku.

 • Royal Blood powraca do Polski

  Najszybciej sprzedający się debiut Wielkiej Brytanii, chyba największa sensacja Open'er Festival 2014 - niemożliwe, żeby nie wrócili do Polski po takim przyjęciu. Royal Blood wystąpią 14 stycznia 2015 r. na solowym koncercie w warszawskim klubie Palladium.

 • Queens Of The Stone Age: Iskierka nadziei

  Potwierdziły się pogłoski o opuszczeniu grupy Queens Of The Stone Age przez wokalistę Marka Lanegana i basistę Nicka Olivieri'ego. Josh Homme, lider amerykańskiej formacji twierdzi jednak, że to nie oznacza końca jej działalności i że można spodziewać się kolejnej płyty firmowanej nazwą QOTSA.

 • Josh Homme: Pojedynek o kobietę

  Josh Homme, gitarzysta i wokalista znanej amerykańskiej grupy Queens Of The Stone Age, przyznał, że brał ostatnio udział w bójce o dziewczynę. Zaprzecza jednak stanowczy, jakoby przegrał.

 • Josh Homme i Orły Death Metalu

  Josh Homme, lider formacji Queens Of The Stone Age, wkrótce ma zamiar rozpocząć nagrywanie jej kolejnego albumu. Wcześniej jednak ukaże się płyta jego drugiego zespołu, Eagles Of Death Metal. Krążek zatytułowany "Peace, Love, Death Metal" trafi do sklepów pod koniec marca.

 • Wraca Kyuss. Bez Josha Homme'a

  Amerykański zespół Kyuss, który uznaje się za jednego z pionierów stylu stoner, powraca na scenę.

 • Queens Of The Stone Age: Niebezpieczna polka

  Josh Homme z amerykańskiej grupy Queens Of The Stone Age zdradził, że na każdej jej płycie można znaleźć utwór utrzymany w rytmie... polki. Takie jest też, jego zdaniem, promujące najnowszą płytę "Songs For The Deaf" singlowe nagranie "No One Knows", a także kilka kompozycji z poprzednich wydawnictw. Homme twierdzi, że jest to związane z faktem, że jako muzycy lubią podejmować wyzwania.

 • Cholernie niesamowite Roskilde

  "Roskilde, jesteście cholernie niesamowici!" - chwalił publiczność duńskiego festiwalu lider Queens Of The Stone Age - Josh Homme, autor "cholernie niesamowitego" koncertu.

 • QOTSA: Metallica jak G. W. Bush

  Josh Homme, lider amerykańskiej grupy Queens Of The Stone Age, który wcześniej dał się poznać w stoner rockowej formacji Kyuss, oskarżył członków Metalliki o kopiowanie jego pomysłów.

 • QOTSA: Homme nie rozwiązuje grupy

  Po uszczupleniu składu Queens Of The Stone Age o wokalistę Marka Lanegana i basistę Nicka Olivieri'ego, wielu fanów obawiało się, że może to być koniec tej amerykańskiej formacji. Josh Homme, lider zespołu, nie ma jednak zamiaru zwalniać tempa. Pod koniec kwietnia chce wejść do studia, aby rozpocząć pracę nad kolejnym albumem QOTSA.