• Informacje na temat:

  josh homme perkusista

Artykuły na temat: josh homme perkusista
 • Royal Blood powraca do Polski

  Najszybciej sprzedający się debiut Wielkiej Brytanii, chyba największa sensacja Open'er Festival 2014 - niemożliwe, żeby nie wrócili do Polski po takim przyjęciu. Royal Blood wystąpią 14 stycznia 2015 r. na solowym koncercie w warszawskim klubie Palladium.

 • Royal Blood dziś w Warszawie

  To może być pierwszy głośny koncert tego roku - brytyjski duet Royal Blood w środę (14 stycznia) wystąpi w klubie Palladium w Warszawie.

 • Josh Homme i Orły Death Metalu

  Josh Homme, lider formacji Queens Of The Stone Age, wkrótce ma zamiar rozpocząć nagrywanie jej kolejnego albumu. Wcześniej jednak ukaże się płyta jego drugiego zespołu, Eagles Of Death Metal. Krążek zatytułowany "Peace, Love, Death Metal" trafi do sklepów pod koniec marca.

 • Cholernie niesamowite Roskilde

  "Roskilde, jesteście cholernie niesamowici!" - chwalił publiczność duńskiego festiwalu lider Queens Of The Stone Age - Josh Homme, autor "cholernie niesamowitego" koncertu.

 • Queens Of The Stone Age: W kwietniu nagrania

  Josh Homme, główna postać amerykańskiej grupy Queens Of The Stone Age, zapowiedział, że w kwietniu zespół zamknie się w studiu nagraniowym. Wraz z wokalistą i gitarzystą nowy materiał będą nagrywać gitarzysta Troy Van Leeuwen i perkusista Joey Castillo.

 • Queens Of The Stone Age i Rage Against The Machine w duecie

  Nick Oliveri i Josh Homme, na co dzień muzycy formacji Queens Of The Stone Age, oraz Brad Wilk, perkusista Rage Against The Machine, skomponowali razem muzykę do filmu "The Dangerous Lives Of Altar Boys". Płyta pojawi się na sklepowych półkach już 6 czerwca.

 • W hołdzie Queen

  "Killer Queen" to tytuł płyty-hołdu dla grupy Queen. W jej nagraniach uczestniczyli tak znani muzycy jak m.in. nadzieja muzyki soul Joss Stone, popunkowcy z Sum 41, czy Josh Homme z Queens Of The Stone Age. Album ma się ukazać w Stanach Zjednoczonych 2 sierpnia.

 • Queens Of The Stone Age: Iskierka nadziei

  Potwierdziły się pogłoski o opuszczeniu grupy Queens Of The Stone Age przez wokalistę Marka Lanegana i basistę Nicka Olivieri'ego. Josh Homme, lider amerykańskiej formacji twierdzi jednak, że to nie oznacza końca jej działalności i że można spodziewać się kolejnej płyty firmowanej nazwą QOTSA.

 • To będzie supergrupa!

  Były perkusista Nirvany i obecny lider Foo Fighters, Dave Grohl, formuje spektakularny projekt muzyczny z gwiazdorską obsadą.

 • Eagles Of Death Metal: Polski wątek

  Pod koniec marca debiutancki album wydała formacja Eagles Of Death Metal, której perkusistą jest Josh Homme, na co dzień szef Queens Of The Stone Age. Okazuje się, że w historii zespołu o przewrotnej nazwie kluczową rolę odegrał polski wątek.