• Informacje na temat:

  josh lucas kobiety

Artykuły na temat: josh lucas kobiety
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #81

  ...zostaje wplątany w niebezpieczną intrygę. W drugim sezonie do obsady dołączyła trójka aktorów - Floriana Lima ("Supergirl", "Zabójcza broń"), Josh Stewart ("Shooter", "Zabójcze umysły") oraz Giorgia(...) uratowana i rozpoczyna samodzielne życie w Nowym Jorku.  W trzecim sezonie w serialu wystąpiły gościnnie takie gwiazdy jak Jon Hamm, Josh Charles, Ray Liotta, Maya Rudolph, Daveed Diggs oraz  Laura...

 • Zagraniczne hity na wiosnę 2012!

  Thriller stworzony na podstawie powieści Johna Grishama o tym samym tytule. Minęło 10 lat, od kiedy Mitch McDeere (Josh Lucas) wykończył jedną z renomowanych firm adwokackich, która była przykrywką(...) razem z Tedem (Josh Radnor) będą przypominali sobie ślub, podczas którego Robin (Cobie Smulders) o mały włos nie zdradziła się, że nadal coś czuje do Stinsona... Tak więc na chwilę, kiedy poznamy...

 • Jennifer Lopez kocha Josha Lucasa

  Josh Lucas ( "Piękny umysł" , "Dziewczyna z Alabamy" ) zagra u boku Jennifer Lopez i Roberta Redforda w filmie "An Unfinished Life", nad którym pracuje Lasse Hallström. Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w kwietniu.

 • Benjamin Bratt w "Catwoman"!

  Benjamin Bratt ( "Traffic" , "Pinero" , "Porzucona" ) zagra główną rolę męską w filmie "Catwoman" . Aktor wcieli się w postać detektywa Toma Lone'a, zakochanego w tytułowej superbohaterce. Do obsady widowiska dołączył także francuski gwiazdor Lambert Wilson ( "Matrix Reaktywacja" , "Timeline" ).

 • Black Eyed Peas: Wokalistka na "Posejdonie"

  Informowaliśmy już o nowej wersji słynnego katastroficznego filmu "Tragedia Posejdona", w którym jedną z ról zagrała Stacy Ferguson, lepiej znana jako Fergie. Wokalistka grupy Black Eyed Peas zaśpiewała w filmie "Posejdon" dwa utwory, które znajdą się na ścieżce dźwiękowej.

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

Wideo na temat: josh lucas kobiety
 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • To właśnie seks

  "To właśnie seks" to błyskotliwa i zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

 • Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D

  Pierwsza część legendarnej sagi George'a Lucasa w cyfrowej wersji 3D! Obi-Wan (Ewan McGregor) przyjmuje nauki od swego mistrza Qui-Gon Jinna (Liam Neeson). Jedi zostają wysłani z misją na Naboo, aby wynegocjować pokój między Naboo a Federacją Handlową. Niestety Darth Sidious pokierował działaniami Federacji i dokonał inwazji na tę małą planetę. Rycerze z królową Naboo (Natalie Portman) lądują na Tatooine, na której to mieszka chłopiec imieniem Anakin (Jake Lloyd).