• Informacje na temat:

  josh lucas w polsce

Artykuły na temat: josh lucas w polsce
 • "Tajemnice Laury": Nie ma zbrodni doskonałej!

  ..., a była aż siedmiokrotnie nominowana do tej prestiżowej nagrody. Na planie "Tajemnic Laury" partneruje jej m.in. Josh Lucas (gra męża głównej bohaterki). Wcześniej aktor wystąpił m.in. w serialu "Firma", a także w filmie "Dziewczyna z Alabamy", w którym partnerował Reese Witherspoon. Co ciekawe, Josh Lucas ma polskie korzenie ze strony ojca. Tajemnice produkcji Kompletując obsadę...

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #76

  Lima ("Supergirl", "Zabójcza broń"), Josh Stewart ("Shooter", "Zabójcze umysły") oraz Giorgia Whigham (serial MTV "Krzyk"). Z kolei serial "American Crime Story": Zabójstwo Versace" przedstawia(...) takie gwiazdy jak Jon Hamm, Josh Charles, Ray Liotta, Maya Rudolph, Daveed Diggs oraz  Laura Dern . Producentką i pomysłodawczynią "Unbreakable Kimmy Schmidt"  jest Tina Fey ("Rockefeller Plaza 30

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, zwiastuny, obsada] Aktualizacja #10

  ...#1: Do obsady widowiska science fiction "Away" dołączył Josh Charles ("Żona idealna"). Główną rolę żeńską zagra Hilary Swank. The Umbrella Academy Serial "The Umbrella Academy" jest oparty na(...) Bobb, Ritesh Rajan oraz Jocelyn Bioh. *Sezon drugi. The Rain W serialu wystąpią Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen i Mikkel Følsgaard. Druga seria zadebiutowała na Netflixie 17 maja 2019 roku...

 • Off Off w maju

  Po serii kwietniowych koncertów przedstawiamy kolejne interesujące wydarzenia muzyczne w ramach krakowskiego festiwalu sztuki alternatywnej Off Off.

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  W Los Angeles, o godzinie 14.38 czasu polskiego, ogłoszono nominacje do 78. edycji najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. Sid Ganis, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej i Mira Sorvino, laureatka wyróżnienia Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Jej wysokość Afrodyta" , ogłosili nominowanych w dziesięciu z 24. kategorii.

Wideo na temat: josh lucas w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • To właśnie seks

  "To właśnie seks" to błyskotliwa i zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

 • Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D

  Pierwsza część legendarnej sagi George'a Lucasa w cyfrowej wersji 3D! Obi-Wan (Ewan McGregor) przyjmuje nauki od swego mistrza Qui-Gon Jinna (Liam Neeson). Jedi zostają wysłani z misją na Naboo, aby wynegocjować pokój między Naboo a Federacją Handlową. Niestety Darth Sidious pokierował działaniami Federacji i dokonał inwazji na tę małą planetę. Rycerze z królową Naboo (Natalie Portman) lądują na Tatooine, na której to mieszka chłopiec imieniem Anakin (Jake Lloyd).