• Informacje na temat:

  josh radnor aktor

Artykuły na temat: josh radnor aktor
 • Alfabet "Jak poznałem waszą matkę"

  ...propozycje i ostatecznie wybrała "Zaklinaczkę duchów", a jej miejsce zajęła Cobie Smulders. Również Neil Patrick Harris i Josh Radnor nie byli pierwszym wyborem producentów. Ci do roli Teda typowali Scotta Fooleya, a potencjał Barneya dostrzegali w Samie Levine. K jak "kontakty". W czasie trwania serialu na ekranie gościnnie pojawili się aktorzy, którzy dostali rolę po tzw. znajomości. Wszyscy trzej są...

 • X-Meni i "Młody Sheldon", czyli zagraniczne nowości! Co zobaczymy w sezonie 2017/2018?

  ...w... liceum. "Rise" to najnowszy serial Jasona Katimsa ("Parenthood", "Friday Nights Lights"). Głównym bohaterem jest Lou Mazzuchelli (Josh Radnor), nauczyciel, który stawia na nogi nie tylko kółko(...)". W nowej produkcji zobaczymy prawie wszystkich aktorów znanych z oryginału: Roseanne Barr, Johna Goodmana (Dan), Sarę Gilbert (Darlene), Laurie Metcalf (Jackie), Michaela Fishmana (D.J.), Lecy Goranson oraz...

 • Ashton Kutcher znów najbogatszy

  36-letni Ashton Kutcher, gwiazda serialu "Dwóch i pół", został uznany najlepiej zarabiającym aktorem telewizyjnym. Na szczycie rankingu, który przygotowywany jest co roku przez magazyn Forbes, znalazł się już po raz trzeci.

 • Off Plus Camera na półmetku

  Piąta edycja festiwalu Off Plus Camera w Krakowie jest na półmetku. - Celem tego festiwalu jest ułatwianie zdolnym debiutantom realizacji kolejnych filmowych projektów - przypomniała dyrektor artystyczna imprezy, Anna Trzebiatowska.

 • "Teddy Bear" Madsa Matthiesena wygrał Festiwal Off Plus Camera

  Film "Teddy Bear" duńskiego reżysera Madsa Matthiesena wygrał konkurs główny "Wytyczanie drogi" kończącego się Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera w Krakowie. W Konkursie Polskich Filmów Fabularnych zwyciężył "Ki" Leszka Dawida.