• Informacje na temat:

  joshua jackson zdjęcia

Artykuły na temat: joshua jackson zdjęcia
 • Diane Kruger i Joshua Jackson rozstali się?!

  Diane Kruger (39 l.) opublikowała zaskakujący wpis w sieci…

 • Joshua Jackson nie zdradza sekretów Petera

  ...- Wszystko to, co dotyczy "Fringe", jest inne niż to, czego się spodziewałem, i inne niż to, co robiliśmy na początku - mówi Joshua Jackson, odtwórca roli Petera Bishopa w serialu, który u wielbiących go fanów wywołuje przyjemny dreszczyk grozy.

 • Gwiazda "Jeziora marzeń" w nowym serialu

  Gwiazda młodzieżowego hitu lat 90. i ostatnio serialu "Fringe", Joshua Jackson, zagra w nowym projekcie telewizji Showtime zatytułowanym "The Affair".

 • "Jezioro marzeń": Co słychać u gwiazd serialu?

  Kiedy w 1998 roku rozpoczynały się zdjęcia do "Jeziora marzeń", nazwiska odtwórców głównych ról były ledwie rozpoznawalne w Hollywood. Serial okazał się hitem lat 90., a aktorzy zyskali status gwiazd. Jak dalej potoczyły się ich kariery? Kto lepiej wykorzystał swoje pięć minut w telewizji?

 • Seth Gabel na granicy światów

  ...popsuje wszystkim zabawę. - Peter, którego gra Joshua Jackson, przebywa w jakimś nieokreślonym miejscu - tak naprawdę nie wiemy, gdzie. W tej sytuacji to Lincoln staje się bohaterem, który dostarcza(...), gdzie powstaje "Fringe". - Na ostateczną decyzję czekałem przez całe lato. Wreszcie producenci odezwali się do mnie, a dodatkowo okazało się, że mój grafik nie koliduje ze zdjęciami. Z radością więc...

 • Romanse Damoklesa

  ...granicy światów" - Olivii (granej przez Annę Torv) i Peterze (w tej roli Joshua Jackson). Chyba jednak nic z tego nie wyjdzie, gdyż nawet Jackson nie uważa tego za dobry pomysł. "Myślę, że tworzymy razem(...) mówią zgodnie, że w pracy na planie najtrudniejsza była scena pocałunku. - Zrobiliśmy nawet coś w rodzaju próby przed zdjęciami - żartuje Bartosz. - Nie da się ukryć, że oboje mieliśmy tremę - zdradza...

 • Joshua Jackson wśród byków

  Joshua Jackson ( "Sekta" , "Kowboje i idioci" , serial "Jezioro marzeń"), Dennis Hopper ("Easy Rider", "Zawód: Morderca" ), i Leonor Varela ( "Blade - Wieczny łowca II" ) grają główne role w filmie "Americano". Ta niezależna produkcja realizowana jest właśnie w Hiszpanii. Filmowcy pracowali m. in. podczas sławnej dziewięciodniowej Fiesty de San Fermin, czyli pędzenia byków w Pampelunie

 • Batman Christian Bale!

  Christian Bale ( "Władcy ognia" , "Equilibrium" ) pokonał licznych konkurentów do roli i już wkrótce założy kostium człowieka-nietoperza w najnowszej wersji "Batmana". Podczas ostatecznych testów brytyiski aktor zyskał największe uznanie reżysera Christophera Nolana i producentki Emmy Thomas, twórców "Memento" i "Bezsenności" . Zdjęcia do kolejnego "Batmana" ruszą na początku 2004 roku.

 • Jeszcze więcej Batmanów

  Wytwórnia Warner Bros. już wkrótce zdecyduje, kto wcieli się w postać Batmana w przygotowywanym od dawna kolejnym filmie o przygodach człowieka-nietoperza. W ciągu kilku najbliższych dni wszyscy potencjalni kandydaci do roli przejdą testy zorganizowane przez studio i reżysera Christophera Nolana ( "Bezsenność" ). Wśród kandydatów są zarówno Brytyjczycy, jak i Amerykanie.

 • Bruce Greenwood i gadające zwierzęta

  Bruce Greenwood ( "Trzynaście dni" , "Jądro Ziemi" ) obejmie główną rolę męską w familijnym obrazie "Racing Stripes". Będzie to film łączący sceny aktorskie ze scenami komputerowej animacji. Kanadyjski aktor wcieli się w postać farmera, którego nastoletnia córka (Hayden Panettiere - "Tytani" ) pragnie zostać dżokejem.