• Informacje na temat:

  joss stone plotki

Artykuły na temat: joss stone plotki
 • Joss Stone z Lemarem?

  W brytyjskich mediach pojawiły się plotki o romansie dwóch wschodzących gwiazd muzyki soul - Joss Stone (19 l.) i 28-letniego Lemara. Najbardziej zainteresowani od razu zdecydowanie zaprzeczyli, wyjaśniając, że ich znajomość ma charakter jedynie platoniczny.

 • Joss Stone: Rozstanie z narzeczonym?

  Plotkarskie media zorientowały się, że nowa nadzieja sceny soul, 18-letnia Brytyjka Joss Stone, nie nosi pierścionka zaręczynowego, jaki otrzymała od swojego chłopaka Beau Doziera. Sprowokowało to od razu plotki , że związek dwójki młodych przeżywa kryzys.

 • Joss Stone: "Nie jestem zaręczona"

  Plotka rskie media sugerowały ostatnio, że brytyjska wokalistka Joss Stone zaręczyła się ze swoim chłopakiem, amerykańskim producentem Beau Dozierem. Pretekstem do takich informacji był pierścionek z brylantami noszony przez Stone. Ta jednak utrzymuje, że to tylko symbol wierności.

 • Joss Stone: Rozstanie z chłopakiem

  Niespełna dwa lata trwał związek Joss Stone, 18-letniej brytyjskiej nadziei muzyki soul, z Amerykaninem Beau Dozierem, synem Lamonta Doziera, słynnego niegdyś producenta i autora piosenek z wytwórni Motown. Wokalistka twierdzi jednak, że powodem rozstania nie był jej napięty kalendarz.

 • "Uczę się przejmując kontrolę"

  Joss Stone, jedna z największych gwiazd soulu, która debiutowała w 2003 roku w wieku zaledwie 15 lat, wydała w marcu 2007 roku swój trzeci album "Introducing Joss Stone". Artystka uważa go za pierwszy, który pokazuje jej prawdziwą osobowość. W związku z promocją tej płyty gwiazda zwołała międzynarodową konferencję, podczas której portal INTERIA.PL reprezentował Paweł Kasa. Zapytaliśmy Joss

 • J. Stone: "Nie kocham Williamsa"

  18-letnia wokalistka Joss Stone, uznawana za nadzieję brytyjskiej sceny soul, oświadczyła, że Robbie Williams (30 l.) nie ma u niej szans. Na początku lutego oboje wspólnie wystąpili na scenie podczas rozdania Brit Awards. Ponieważ były wokalista Take That wyrażał się o Stone w samych superlatywach, plotka rze szybko dorobili do tego informację o możliwym romansie.

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • 2010: Co będzie grane?

  Zapraszamy na przegląd muzycznych nowości i oczekiwanych premier 2010 roku. Na rynku pojawią się nowe płyty Eminema, Ozzy'ego Osbourne'a, Iron Maiden, Avril Lavigne czy Erykah Badu. Głośno plotkuje się także o albumach U2, Madonny, Britney Spears i Radio head.

 • "Nienawidzę wojny"

  Lee Ryan zyskał spora popularność jako członek brytyjskiego boysbandu Blue, który na całym świecie sprzedał osiem milionów egzemplarzy płyt. Jednak latem 2005 roku wokalista postanowił rozstać się z kolegami i skoncentrować na karierze solowej. Jej pierwszym owocem jest debiutancki album zatytułowany po prostu "Lee Ryan". Z okazji promocji płyty, w marcu 2006 roku Ryan pojawił się z krótką wizytą w Polsce. Udzielił wielu wywiadów, rozmawiał z nim też Krzysztof Czaja ( Radio RMF FM). Lee...