• Informacje na temat:

  jowita budnik w labiryncie

Artykuły na temat: jowita budnik w labiryncie
 • Jowita Budnik: Aktorka z powołania

  Jowita Budnik (45 l.) na ekranie zadebiutowała, gdy była jeszcze dzieckiem. Kiedy jej kariera nabrała tempa, nieoczekiwanie usunęła się w cień. Co było tego powodem?

 • "W labiryncie": Jowita Budnik śpiewała kiedyś w punkowej kapeli!

  Jowita Budnik, czyli niezapomniana Marta Racewicz z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie", była kiedyś... pankówą. Jako nastolatka nosiła ciężkie glany, podarte dżinsy i czarne kurtki. Należała nawet do punkowej kapeli!

 • "Komisarz Alex": Jowita Budnik na co dzień zajmuje się sprawami... innych aktorek

  Jowita Budnik, którą zobaczymy jako Ankę w 11. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 17 maja o godzinie 20.20), jest z wykształcenia socjolożką i specjalistką od PR-u. Ważniejsza od aktorstwa jest dla niej praca w agencji... aktorskiej, którą podjęła, gdy była jeszcze studentką.

 • "Na dobre i na złe": Nowe postacie w serialach

  Co łączy Magdalenę Turczeniewicz, Jowitę Budnik, Bożenę Stachurę, Katarzynę Sawczuk i Marcina Piętowskiego? Po wakacjach znajdą się na aktorskim topie, dołączając do obsady popularnych seriali.

 • "M jak miłość": Nowe twarze w serialu!

  Dołączą do niej Jowita Budnik, niezapomniana Marta Racewicz z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" (wówczas nosiła nazwisko Miondlikowska) i Barbara Kozak z "Wszystko przed nami" oraz Marcin Piętowski, którego szeroka widownia serialowa doskonale pamięta m.in. jako wikarego Artura Góreckiego z telenoweli "Plebania" czy hauptsturmfuhrera Wilhelma Brehma z "Czasu honoru". Jowita Budnik...

 • Dobry adres bez lukru

  Muskała, Joanna Jeżewska, Radosław Pazura i Jowita Budnik, czyli niezapomniana Marta z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie". Nasz los w naszych rękach - Tytułem "Wszystko przed nami" chcemy...

 • Jowita Budnik w "Komisarzu Aleksie"

  Jowita Budnik, którą zobaczymy jako Ankę w 11. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa", jest z wykształcenia socjolożką i specjalistką od PR-u. Ważniejsza od aktorstwa jest dla niej praca w agencji... aktorskiej, którą podjęła, gdy była jeszcze studentką.

 • Jowita Budnik: Czemu znika?

  Po sukcesie filmu "Plac Zbawiciela" Jowita Budnik na siedem lat zniknęła z ekranów kin. Teraz powraca rolą niezwykłej, romskiej poetki - Papuszy.

 • Skupiona na najbliższych

  Co łączy Jowitę Budnik z jej bohaterką z serialu "Wszystko przed nami"? Przypomnijmy, że serialowa Basia jest wychowanką domu dziecka, ukończyła tylko liceum i nie ma konkretnego fachu w rękach, ale od początku robi jednak wszystko, by wspierać męża, Leszka (Paweł Ciołkosz).

Zdjęcia na temat: jowita budnik w labiryncie
Wideo na temat: jowita budnik w labiryncie
 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: jowita budnik w labiryncie