• Informacje na temat:

  joy bryant

Artykuły na temat: joy bryant
 • Ostry dyżur

  ...siostrę Gallanta, Valerie (Joy Bryant) i zaczyna z nią flirtować, co wyraźnie nie podoba się jego koledze.

 • Usher: Nowe podboje

  Związek Ushera z modelką Naomi Campbell trwał niespełna cztery miesiące. Popularny wokalista szybko znalazł sobie nowe kandydatki na dziewczynę. Od grudniowego rozstania widywany był z aktorką Joy Bryant i wschodzącą gwiazdką Karrine Steffans.

 • Zakochany 50 Cent?

  Według plotka rskich źródeł, 50 Cent, jeden z popularniejszych amerykańskich raperów, spotyka się ostatnio z Joy Bryant, byłą modelką i aktorką. Para poznała się na planie filmu "Get Rich Or Die Tryin'", w którym główną rolę odgrywa Curtis Jackson, szerzej znany właśnie jako 50 Cent.

 • Piękne panie i cenny łup

  Gina Gershon ( "Wyścig" ), Ali Larter ( "Oszukać przeznaczenie 2" ) i Joy Bryant ( "Antwone Fisher" ) znajdą się w obsadzie czarnego kryminału "Three Way Split". Film będzie adaptacją groszowej powieści z 1963 roku. Reżyser Scott Ziehl ("Broken Vessels", "Proximity") rozpocznie zdjęcia już za dwa tygodnie.

 • 50 Cent rozrzucał dolary

  Na planie biograficznego filmu "Get Rich Or Die Tryin'" 50 Cent zaczął rzucać pieniądze w swoich fanów. Raper podarował w ten sposób widzom 10 tysięcy dolarów.

 • 50 Cent: Rozrywany kochanek

  50 Cent, jeden z najpopularniejszych raperów, gustuje w aktorkach. Po zakończeniu związku z Vivicą A. Fox, pamiętną Cobrą z "Kill Billa", Amerykanin spotyka się z kolejnymi reprezentantkami przemysłu filmowego. Żeby było ciekawiej, 50 Cent równocześnie utrzymuje bliskie znajomości z czterema aktorkami.

 • Washington o "Antwone Fisher"

  Wydanie DVD filmu "Antwone Fisher" w reżyserii Denzela Washingtona obfituje w wiele ciekawych materiałów dodatkowych. W specjalnie przygotowanych filmach dokumentalnych twórca opowiada o między innymi o przygotowaniach do realizacji przejmującego dramatu. W R1 "Antwone Fisher" zadebiutował 20 maja.

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  Oj, działo się w 2005 roku, działo! Plotkarskie kolumny w ciągu ostatnich 12 miesięcy aż uginały się od informacji o zaręczynach, małżeństwach, ciążach i narodzinach, a także o rozstaniach i rozwodach. Bez wątpienia największymi wydarzeniami zagranicą były: ciąża i poród Britney Spears, małżeństwo Christiny Aguilery, trzeci syn Victorii i Davida Beckhamów oraz zawarcie związku przez Eltona Johna z jego długoletnim partnerem. Natomiast w Polsce mówiło i pisało się przede wszystkim o ślubach...

 • Thirty Seconds To Mars: Straceniec Jared Leto (fragment biografii)

  Muzyk, aktor, reżyser, fotograf, przedsiębiorca, filantrop... Prawdziwy człowiek renesansu. W dodatku bezkompromisowy: potrafi oszpecić się na potrzeby roli filmowej i ruszyć na straceńczą wojnę z potężnym koncernem muzycznym - przed wami Jared Leto, wokalista amerykańskiej grupy Thirty Seconds To Mars.