• Informacje na temat:

  józef światło

Artykuły na temat: józef światło
 • "Barwy szczęścia": Romans, kłamstwa i walka o życie

  W premierowych odcinkach Angela pozna w końcu największe "ciacho" w szkole: Roberta Milewicza - nauczyciela geografii. A do obsady "Barw szczęścia" dołączy Józef Grzymała, który pewnie szybko zdobędzie sporo fanek! A co czeka w najbliższym tygodniu pozostałych bohaterów serialu?

 • Mary Komasa oficjalnie zadebiutowała. Płyta w sprzedaży, "Come" nowym singlem

  W poniedziałek, 23 marca, ukazał się album "Mary Komasa" - debiut polskiej wokalistki mieszkającej w Berlinie, młodszej siostry reżysera Jana Komasy i byłej modelki.

 • Sekrety z przeszłości wyjdą na jaw!

  Wiele tajemnic z przeszłości wyjdzie na jaw, gdy w do pensjonatu bohaterki "Życia nad rozlewiskiem" - Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) - zawita schorowany letnik, Józef Strata. Wcieli się w niego Zdzisław Wardejn.

 • Bob Marley: Chrzest przed śmiercią

  4 listopada 1980 roku w hotelu Wellington w Nowym Jorku chrzest w Etiopskim Kościele Ortodoksyjnym przyjął Bob Marley. Król reggae był już wówczas śmiertelnie chory - zmarł niewiele ponad pół roku później.

 • "M jak miłość": Flirt, kradzież i łzy

  Przede wszystkim: Barbara zyska adoratora! W Grabinie seniorkę odwiedzi Józef Modry - starszy dżentelmen, którego Mostowiakowa poznała niedawno na kursie angielskiego. A do obsady serialu dołączy(...)... Ale dalej dostanie "czerwone światło". - Czyli, co? Teraz zaprosisz mnie na... szybką kawę? - Zaprosiłabym cię, gdybyś naprawdę miał na myśli... szybką kawę. Ale nie masz, więc cię nie...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub w sekrecie. Tak wyglądała uroczystość

  ...kwiatów. Do hotelu i restauracji... "Noce i dnie". Nazwa obudziła skojarzenia i przywołała obraz jednej z najbardziej romantycznych scen w historii polskiego filmu, w której Józef Toliboski, czyli Karol(...) mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję Ci za to, żono - tymi słowami zwrócił się do ukochanej ze sceny... Pani...

 • Kraków: Rozdajemy bilety!

  W poniedziałek, 31 stycznia, w krakowskim kinie "Kijów", odbędzie się kolejny pokaz z cyklu "Pociąg do kina". Tym razem widzowie obejrzą produkcje znakomitego twórcy filmów animowanych Juliana Józefa Antonisza. Dla użytkowników portalu INTERIA.PL mamy zaproszenia na projekcje.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  ...towarzyszy rzekoma narzeczona. Nielegalni odc.5 Wolski podejmuje nierówną walkę z czasem, żeby nie dopuścić do planowanego zamachu w Szwecji. Zdobyte dotąd informacje rzucają nowe światło na całą sprawę. Misja coraz bardziej się komplikuje, co niweczy dotychczasowe założenia Konrada. Ziuk. Młody Piłsudski PILOT SERIALU: Od dzieciństwa Józef przejawiał postawy patriotyczne. Będąc w sile wieku...

 • Goście mają w sobie ogień

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Mamy w sobie ogień" lubelskiej grupy Goście.