• Informacje na temat:

  juan de leon

Artykuły na temat: juan de leon
 • Leon zawodowiec poślubił Polkę

  Gwiazdor francuskiego filmu Jean Reno (58 l.), znany z ról w takich filmach jak "Wielki Błękit" , "Leon zawodowiec" i "Kod Da Vinci" , poślubił w sobotę, 29 lipca, modelkę i aktorkę Zofię Borucką ( "K-PAX" ).

 • Zidentyfikowano zwłoki Jenni Rivery

  Sekcja zwłok potwierdziła, że w wypadku lotniczym w Nuevo Leon w Meksyku zginęła latynoska piosenkarka Jenni Rivera. W meksykańskich mediach opublikowano szokujące zdjęcia z miejsca katastrofy.

 • Jenni Rivera triumfuje po śmierci

  Zmarła w katastrofie lotniczej w grudniu 2012 roku wokalistka Jenni Rivera była jedną z bohaterek czwartkowej (25 kwietnia) gali 2013 Billboard Latin Music Awards.

 • Oscarowi konkurenci "Rewersu"

  65 krajów rywalizuje o Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. 82. ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 7 marca 2010 roku. Polskę reprezentuje film "Rewers" Borysa Lankosza.

 • Konkursowe filmy na Festiwalu w Berlinie

  Dwadzieścia pięć filmów walczyć będzie o Złotego Niedźwiedzia podczas 51. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, który rozpocznie się w lutym. W konkursie po kilku latach przerwy znalazł się też polski film - "Weiser" Wojciecha Marczewskiego. O laury ubiegać będą się również takie przeboje, jak "Bamboozled" Spike'a Lee, "Chocolat'' Lasse Hallstroma, "Finding Forrester'' Gusa Van Santa i "Traffic'' Stevena Soderbergha.

 • 54 kandydatów z zagranicy do Oscara

  Rekordowa ilość produkcji będzie walczyła o przyszłorocznego Oscara w kategorii "Najlepszy film obcojęzyczny". Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej ogłosił w poniedziałek, 2 grudnia, że ostatecznie przyjęto do rywalizacji obrazy z 54 krajów. Tym samym został pobity rekord z 2002 roku, kiedy w tej kategorii dopuszczono do walki o oscarowe nominacje przedstawicieli 51 krajów.

 • Hanuszkiewicz na Powązkach

  Pogrzeb Adama Hanuszkiewicza, zmarłego w niedzielę jednego z najwybitniejszych współczesnych reżyserów teatralnych, odbędzie się w czwartek o godz. 14. Artysta spocznie na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

 • Rozdano hiszpańskie Oscary

  Hiszpańska Akademia Filmowa uznała, że najlepszym filmem 2011 roku jest "No habrá paz para los malvados" w reżyserii Enrique Urbizu. Nagrody Goya dla najlepszych aktorów otrzymali: Elena Anaya ("Skóra, w której żyję") i José Coronado ("No habrá paz para los malvados").

 • Rozpoczął się 63. festiwal w Wenecji

  63. festiwal filmowy rozpoczął się w środę, 30 sierpnia, wieczorem w Wenecji. Inauguracyjny wieczór uświetniła projekcja najnowszego filmu Briana De Palmy "The Black Dahlia". Ekranizacja powieści Jamesa Ellroya jest jednym z ponad dwudziestu filmów, ubiegających się w konkursie o główną nagrodę Złotego Lwa.

Wideo na temat: juan de leon
 • Amador

  Nowe dzieło reżysera "Księżniczek" i wielokrotnie nagradzanych "Poniedziałków w słońcu" podejmuje temat ludzkich podobieństw, które mogą wystąpić niezależnie od wieku, narodowości i statusu społecznego. "Amador" to film o losie imigrantki, pracującej w Hiszpanii. Marcela mieszka na obrzeżach Madrytu ze swoim chłopakiem Nelsonem, który zarabia na ich życie sprzedając kwiaty. Sfrustrowana niewygórowanymi ambicjami Nelsona, postanawia go zostawić. Wtedy odkrywa, że jest w ciąży. Informacje o...

 • Ratujmy Mikołaja

  Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt...

 • Odwróceni zakochani

  Porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą. Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów. Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której...