• Informacje na temat:

  juanes

Artykuły na temat: juanes
 • Juanes: Park dla ofiar

  Znany z przebojów "La Camisa Negra" i "Volverte A Ver" kolumbijski wokalista Juanes od dawna angażuje się w akcje charytatywne. Muzyk prowadzi kampanię przeciwko minom przeciwpiechotnym, przez które w jego ojczyźnie ginie średnio trzech ludzi dziennie. Od poniedziałku, 25 grudnia, w mieście Medellin będzie działać Juanes Peace Park, przystosowany dla ofiar min.

 • Latynoskie Grammy: Juanes zwycięzcą

  Juan Esteban, kolumbijski wokalista i muzyk znany jako Juanes, został zwycięzcą 6. edycji latynoskich nagród Grammy, które rozdano w Los Angeles w czwartek wieczorem, 3 listopada. Juanes otrzymał trzy statuetki, nawiązując do swojego sukcesu z 2003 roku, kiedy zdobył aż pięć nagród.

 • Juanes walczy z minami

  Kolumbijski gwiazdor Juanes, znany z przebojów "Mala Gente" i "La Camisa Negra", w maju zorganizuje specjalny akustyczny koncert w Los Angeles, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem min przeciwpiechotnych w jego ojczyźnie. Kolumbia od kilkudziesięciu lat jest targana wewnętrznym konfliktem pomiędzy rządem a wojskowymi partyzantkami i baronami narkotykowymi.

 • Juanes: Do zobaczenia znów

  Pochodzący z Kolumbii Juan Estaban Aristizabal Vasquez, lepiej znany jako Juanes, to ostatnio jeden z najpopularniejszych latynoskich wykonawców. Jego trzecia płyta "Mi Sangre" i singel "La Camisa Negra", znakomicie sobie radzą na listach przebojów w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Austrii i Szwajcarii. Kolejnym singlem była piosenka "Volverte A Ver" ("Do zobaczenia znów"), a teledysk do tego

 • Juanes znów krwawi

  Chyba niewiele osób nie zna wielkiego przeboju "La Camisa Negra" kolumbijskiego wokalisty Juanesa. W tym tygodniu, 18 kwietnia, ukazała się nowa wersja płyty "Mi Sangre" ("Moja krew"), z której pochodzi "La Camisa Negra". Album będzie zawierał dodatkowe nagrania, zarejestrowane z gościnnym udziałem m.in. Nelly Furtado i Taboo z Black Eyed Peas. A na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć

 • Juanes: Życie to chwila

  Po ogromnym sukcesie płyty "Mi Sangre" i piosenki "Camisa Negra" kolumbijski wokalista poświęcił się życiu rodzinnemu. Teraz powraca z nowym albumem "La Vida... Es Un Ratico" ("Życie... to chwila").

 • Pokój bez granic

  Darmowy koncert na granicy Wenezueli i Kolumbii okazał się wielkim sukcesem. W roli ambasadorów pokoju wystąpili m.in. kolumbijski przystojniak Juanes i Hiszpan Alejandro Sanz.

 • Wręczono Latin Grammy Awards

  Kolumbijski wokalista i kompozytor Juanes został największym zwycięzcą podczas tegorocznej uroczystości rozdania nagród Latin Grammy Awards, która odbyła się w środę, 3 września, w Miami. Triumfował on we wszystkich pięciu kategoriach, w których został wcześniej nominowany.

 • Shakira: Latynoski triumf

  W czwartek, 27 kwietnia, rozdano latynoskie nagrody Billboardu. Gwiazdą wieczoru była kolumbijska wokalistka Shakira, która zakasowała konkurencję, zwyciężając w sześciu kategoriach. Trzy nagrody odebrał jej rodak Juanes.