• Informacje na temat:

  jubilatka

Artykuły na temat: jubilatka
 • Nadchodzi dzień 43. urodzin Cathy. Jubilatka świętuje w towarzystwie Marlene, a następnie wyrusza do pracy, ubrana w niezwykle seksowną sukienkę. Lenny...

 • Sto lat dla "Marusi"! Pola Raksa ma dziś urodziny

  Do historii polskiego kina przeszła jako Marusia z serialu "Czterej pancerni i pies". Wystapiła również w "Popiołach", "Rękopisie znalezionym w Saragossie" czy "Arii dla atlety". Pola Raksa, aktorka filmowa i teatralna, kończy 14 kwietnia 74 lata.

 • Tygodnik alarmuje: Doda nie piła nawet w swoje urodziny! Co się za tym kryje?

  Niedawne huczne urodziny Doroty Rabczewskiej-Stępień były szeroko komentowane w mediach. Teraz wyszło na jaw, że jubilatka za swoje zdrowie nie wypiła nawet lampki szampana. To tylko podsyciło plotki o ciąży. A jaka jest prawda?

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan nie potrafiła ukryć wzruszenia! Radzio zaskoczył ją w urodziny!

  Małgorzata Rozenek-Majdan 1 czerwca 2018 roku obchodziła swoje kolejne 18. urodziny. Sama jubilatka podaje uparcie, że są to jej 40. urodziny. Ile lat by nie miała Gosia, trzeba przyznać, że o niespodzianki w tym wyjątkowym dniu wzorowo zatroszczył się jej mąż, Radosław Majdan (46 l.). Sprezentował ukochanej żonie...auto warte bagatela 350 tysięcy złotych. To jednak nie koniec niespodzianek...

 • Ewa Kuklińska: Pulchna blondynka do kochania

  Miała trzech mężów, ale wszyscy ją bardzo zawiedli. Wybrała więc inną miłość.

 • "Barwy szczęścia": Gdzie jest Jola?

  Kozłowska (Małgorzata Potocka) nie zjawi się na urodzinach Basi (Sławomira Łozińska), choć umówiła się z Różą (Anna Gornostaj), że to ona kupi prezent od nich obu i razem wręczą go jubilatce.

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.

 • Aida

  Serial komediowy Kalina obchodzi urodziny. Aida z dziećmi przygotowuje uroczyste przyjęcie z tortem. Jubilatka jest jednak niezadowolona, bo o jej święcie...

 • Kożuchowska: Zapracowana jubilatka

  27 kwietnia urodziny obchodzi Małgorzata Kożuchowska. Aktorka Teatru Narodowego kończy 41 lat. "Widzowie są dla mnie najważniejsi, to dla nich pracuję" - wyznaje jubilatka.

Zdjęcia na temat: jubilatka
 • Mcihalina Manios i Anna Samusionek
Dyskusje na temat: jubilatka
 • Re: Ogromną popularność i sympatię...

  - A mnie się wydawało że każda KOBIETA...ma latek 16 i tak jest właśnie. Skoro jednak ma Pani 60 do setki powinna Pani być zadowolona- setkę napewno Pani pokona. Uważam jednak- jesteśmy nastolatkami jak za takich się mamy. Dużo urody, zdrowia i pogody ducha. Ponadto kogoś takiego kto w potrzebie wysłucha. t. O, dziękuje bardzo, to miłe. [ JA TEZ MAM DZIS URODZINY !!!! wszystkim urodzonym 22 sierpnia - wszystkiego najfajniejszego w zyciu zyczy 40-tka !!! Dla pana Cezarego oczywiscie tez.

 • Re: Ogromną popularność i sympatię...

  JA TEZ MAM DZIS URODZINY !!!! wszystkim urodzonym 22 sierpnia - wszystkiego najfajniejszego w zyciu zyczy 40-tka !!! Dla pana Cezarego oczywiscie tez.