• Informacje na temat:

  jubileusz plebanii

Artykuły na temat: jubileusz plebanii
 • Potrójny jubileusz!

  Zbliża się okrągły jubileusz "Plebanii" - emisja 1500. odcinka! Na dodatek popularna telenowela TVP 1 obchodzi w tym roku swoje dziesięciolecie, a grający w niej księdza proboszcza Włodzimierz Matuszak - 35-lecie pracy zawodowej!

 • Jubileusz Beaty Tyszkiewicz

  Beata Tyszkiewicz, aktorka znana m.in. z ról filmowych Marii Walewskiej i Izabeli Łęckiej, kończy w czwartek 70 lat.

 • ...przekonuje Krystynę, że zbliżający się jubileusz pontyfikatu papieża stanowi znakomitą okazję do zorganizowania jakiegoś dużego przedsięwzięcia w "centrum kulturalnym". Jurek wypytuje Irkę o miejsce...

 • Ani się obejrzeliśmy, a minęło już sześć lat od kiedy na szklanym ekranie możemy oglądać "Plebanię". Niedawno w podwarszawskim Okuniewie kręcono jubileuszowy, osiemsetny odcinek tego serial u! Kwiatów, ani specjalnego tortu na planie nie było, ale znalazł się czas na chwilę refleksji.

 • Gwiazdy na koncercie Fundacji Polsat

  ..."Jesteśmy po to, by ratować zdrowie i życie najmłodszych" - brzmi motto obchodzącej właśnie jubileusz 15-lecia Fundacji Polsat. Znane z seriali gwiazdy bardzo chętnie włączają się do akcji organizowanych przez tę fundację. Sprawdźcie, kto przyszedł w sobotę do Teatru Wielkiego na wielki koncert Polsatu.

 • Jednak są razem?

  Niedawno plotki o ich romansie wydawały się niewiarygodne... Ale aktorzy chyba postanowili przestać ukrywać się ze swoimi uczuciami!

 • Człowiek-guma

  Tak o swoim bohaterze Zbyszku z "Plebanii" przy okazji jubileuszu serialu mówi Stanisław Górka. Sroka był człowiekiem upadłym, ale udało mu się wygrać z chorobą alkoholową. Dziś jest szczęśliwie zakochanym biznesmenem.

 • Magdalena Cielecka , Joanna Brodzik, Danuta Stenka , Borys Szyc i Paweł Małaszyński znaleźli się wśród nominowanych do Telekamer - nagród dla największych telewizyjnych gwiazd mijającego roku. Nagrody przyznawane przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez "Tele Tydzień" zostaną wręczone już po raz dziesiąty.

 • ​"Drogi wolności": Serial wyjęty z starego kufra

  ...producent telewizyjny przyczynił się do sukcesu "Plebanii" i "Londyńczyków". Wyreżyserował też wiele filmów dokumentalnych. Jak narodził się pomysł stworzenia serialu historycznego o burzliwych(...) rocznica wybuchu Wielkiej Wojny. Te dwa jubileusze - i ten upamiętniający historię przez duże "H", i ten, nasz prywatny, rodzinny, z historiami przez małe "h", uzmysłowiły mi, że przecież zbliża się...

 • Tadeusz Woźniak: Dzisiaj mogę żyć bez alkoholu

  W ubiegłym roku muzyk obchodził 50-lecie swojej działalności zawodowej. Jubileusz uczcił szczerym wywiadem rzeką przeprowadzonym przez Witolda Górkę. W książce zatytułowanej tak jak muzyczna wizytówka artysty, piosenka "Zegarmistrz światła", którą przed 45 laty wygrał Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, muzyk ujawnia, iż w działalności artystycznej narkotyki nie były mu obce... Tadeusz...

Zdjęcia na temat: jubileusz plebanii