• Informacje na temat:

  jude law plotki

Artykuły na temat: jude law plotki
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ..." - wyznał dziennikarz po latach. Jude Law został po raz piąty ojcem! Agent aktora potwierdził, że w minionym tygodniu przyszła na świat jego córka. Matką dziewczynki jest niejaka Catherine Harding...

 • Johnny Depp twarzą Diora

  Johnny Depp został nową twarzą zapachu Diora. Aktor po raz pierwszy zdecydował się wspierać swoim wizerunkiem kampanię reklamową perfum.

 • Jude Law ma nową dziewczynę

  Angielski "The Sun" donosi, że Jude Law (34 l.) znowu się zakochał. Jego wybranką jest Kim Hersov, 38-letnia redaktorka pisma "Harpers & Queen". Aktor sześć miesięcy temu rozstał się z Sienną Miller, z którą był trzy lata.

 • Jude Law w kolejnym Bondzie?

  Brytyjski aktor Jude Law ( "Jak być sobą" ) ma na oku projekt kolejnego filmu o agencie 007. Gwiazdor zapewnia, że nie ma zamiaru rywalizować z Danielem Craigiem o rolę tytułowego bohatera. Law widzi siebie raczej w roli negatywnego charakteru.

 • Jude Law i Sienna Miller znowu razem?

  Plotki o tym, że Jude Law i Sienna Miller są znowu razem, wydają się potwierdzać. Aktorkę sfotografowano ostatnio, kiedy wychodziła z nowojorskiego apartamentu brytyjskiego gwiazdora.

 • Nowa, stara dziewczyna Jude'a Law

  Plotki o tym, że brytyjski gwiazdor Jude Law wrócił do swojej byłej partnerki - aktorki Sienny Miller, znalazły swoje potwierdzenie.

 • Jude Law naprawdę wrócił do Sienny Miller?!

  Plotki o tym, że brytyjski gwiazdor Jude Law wrócił do swojej byłej partnerki, aktorki Sienny Miller , znalazły swoje potwierdzenie. Wygląda na to, że ich związek nabiera tempa, ponieważ według najnowszych doniesień para zamierza wkrótce ze sobą zamieszkać.

 • Law i Miller znowu razem?

  Plotki o tym, że Jude Law i Sienna Miller są znowu razem, wydają się potwierdzać. Aktorkę sfotografowano ostatnio, kiedy wychodziła z nowojorskiego apartamentu brytyjskiego gwiazdora.

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  ...mieć młodszą siostrzyczkę! Czytaj dalej na następnej stronie Jude Law (42 l.) należy do bardzo doświadczonych rodziców. W tym roku został ojcem już po raz piąty! Najpierw rozstał się ze swoją(...) prywatność. Spekulowano, że być może cała historia na nowo połączy byłych kochanków. Tak się jednak nie stało, ale Catherine w wywiadach nie może nachwalić się, jak wspaniałym tatą jest Jude Law (42

 • Ma problemy z sąsiadami

  Zaraz po powrocie z Festiwalu Filmowego w Cannes, Jude Law ma spotkać się ze swoimi sąsiadami z Londynu, żeby porozmawiać o kontrowersyjnych planach rozbudowy swojego domu.

Wideo na temat: jude law plotki
 • Prawo zemsty

  W napadzie rabunkowym na dom ginie matka i córka, zaś ocalały z masakry ojciec rodziny nie cofnie się przed niczym, żeby pomścić śmierć bliskich. "Prawo zemsty" jest szokującym przykładem na to, że sprawiedliwość bywa ślepa. Film wyszedł spod ręki reżysera "Włoskiej roboty" i "Negocjatora" - F. Gary'ego Gray'a. Clyde Shelton (Gerard Butler) jest przykładnym mężem i ojcem oraz uczciwym człowiekiem, którego żona i córka zostają brutalnie zamordowane podczas włamania do ich domu. Kiedy zabójcy...

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Parnassus

  Najbardziej oczekiwany film początku 2010 roku. Spotkanie największych gwiazd filmowych: ostatnia rola Heatha Ledgera ("Mroczny rycerz"), któremu na ekranie partnerują Johnny Depp (seria: "Piraci z Karaibów"), Colin Farrell ("Alexander" ), Jude Law ("Bliżej", "Wzgórze nadziei") i Tom Waits ("Poza prawem") w roli samego diabła. Wielkie filmowe widowisko z pogranicza fantasy i mrocznej baśni, pełne efektów specjalnych wyreżyserowane przez Terry'ego Gilliama ("Nieustraszeni bracia Grimm", "12...