• Informacje na temat:

  jude law sienna

Artykuły na temat: jude law sienna
 • Jude Law zostanie po raz piąty ojcem!

  Jude Law (41 l.) jakiś czas temu rozstał się ze swoją dziewczyną, Catherine Harding (23 l.). Niedługo później okazało się, że para będzie miała dziecko!

 • Sienna Miller i Jude Law biorą ślub

  Gwiazdorska para - Sienna Miller i Jude Law - podobno przygotowują się do ceremonii ślubnej, która ma się odbyć lego lata we Francji.

 • Sienna Miller i Jude Law biorą ślub

  Sienna Miller i Jude Law przygotowują się do ślubu. Ceremonia ma się odbyć jeszcze tego lata, prawdopodobnie we Francji.

 • Niewierny Jude Law

  Sienna Miller (23 l., "Alfie" ) dostała niecodzienną propozycję. Po tym jak jej narzeczony Jude Law (32 l., "Alfie" , "Bliżej" ) przyznał się do zdrady z opiekunką do dziecka, Miller otrzymała wsparcie od byłej żony gwiazdora - aktorki Sadie Frost (38 l., "Wzgórze nadziei" ).

 • Jude Law i Sienna Miller znowu razem?

  Plotki o tym, że Jude Law i Sienna Miller są znowu razem, wydają się potwierdzać. Aktorkę sfotografowano ostatnio, kiedy wychodziła z nowojorskiego apartamentu brytyjskiego gwiazdora.

 • Sienna i Jude: Ślubu nie będzie?

  Jude Law (33 l.) i Sienna Miller (24 l.) podjęli decyzję o odłożeniu ślubu w nieokreśloną przyszłość. Niepodziewaną wiadomość podała gazeta "The Sun". Popularni aktorzy, nazywani "najgorętszą parą sezonu", zaręczyli się w czasie ostatnich świąt Bożego Narodzenia.

 • Jude Law i Sienna Miller znowu się rozstali

  W czerwcu ubiegłego roku pojawiły się doniesienia, że Sienna Miller i Jude Law zamierzają się pobrać. Ceremonia została zaplanowana jeszcze na lato. Do ślubu jednak nie doszło, a teraz okazuje się, że aktorzy rozstali się. "Mogę potwierdzić, że Jude Law i Sienna Miller nie są już w związku" - oświadczył informator magazynu "People". Dodał jednak, że rozstanie jest być może tylko tymczasowe, bo...

 • Jude Law największą świnią

  Jude Law (34 l.) wybrany został największym miłosnym oszustem w plebiscycie, którego wyniki opublikował brytyjski tabloid "The Sun".

 • Jude Law pociesza się... byłą żoną

  Jude Law spędza ostatnio coraz więcej czasu w towarzystwie byłej żony, Sadie Frost . Aktor najwyraźniej szuka u niej pocieszenia po kolejnym rozstaniu z gwiazdą Sienną Miller .

 • Jude Law: Destrukcyjny związek

  Jude Law (32 l., "Bliżej" ) zrobił błąd, kiedy ponownie związał się ze swoją byłą narzeczoną Sienną Miller (23 l., "Alfie" ) - twierdzą jego znajomi. Przyjaciele aktora martwią się, że ten związek wpływa na niego "destrukcyjnie".

Zdjęcia na temat: jude law sienna
 • Najgłośniejsze rozstania 2011
Wideo na temat: jude law sienna
 • Prawo zemsty

  W napadzie rabunkowym na dom ginie matka i córka, zaś ocalały z masakry ojciec rodziny nie cofnie się przed niczym, żeby pomścić śmierć bliskich. "Prawo zemsty" jest szokującym przykładem na to, że sprawiedliwość bywa ślepa. Film wyszedł spod ręki reżysera "Włoskiej roboty" i "Negocjatora" - F. Gary'ego Gray'a. Clyde Shelton (Gerard Butler) jest przykładnym mężem i ojcem oraz uczciwym człowiekiem, którego żona i córka zostają brutalnie zamordowane podczas włamania do ich domu. Kiedy zabójcy...

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Parnassus

  Najbardziej oczekiwany film początku 2010 roku. Spotkanie największych gwiazd filmowych: ostatnia rola Heatha Ledgera ("Mroczny rycerz"), któremu na ekranie partnerują Johnny Depp (seria: "Piraci z Karaibów"), Colin Farrell ("Alexander" ), Jude Law ("Bliżej", "Wzgórze nadziei") i Tom Waits ("Poza prawem") w roli samego diabła. Wielkie filmowe widowisko z pogranicza fantasy i mrocznej baśni, pełne efektów specjalnych wyreżyserowane przez Terry'ego Gilliama ("Nieustraszeni bracia Grimm", "12...