• Informacje na temat:

  jude law zdjęcia

Artykuły na temat: jude law zdjęcia
 • Jude Law jest dumny z córki! Iris Law wyrosła na piękną nastolatkę!

  Jude Law (42 l.) ma wielkie szczęście! Aktor doczekał się już pięciorga pociech. Wygląda na to, że większość z nich ciągnie do show-biznesu. Przypomnijmy, że niedawno w roli modela zadebiutował jego 18-letni syn, Rafferty. Z kolei teraz swoich sił w modelingu próbuje Iris. Musimy przyznać, że 15-letnia córka Jude'a Law wyrosła na naprawdę atrakcyjną dziewczynę.

 • Łukasz Płoszajski nie może narzekać

  Z serialem "Pierwsza miłość" Łukasz Płoszajski związany jest od początku. Losy jego bohatera bywały tak zagmatwane, że widzowie naprawdę obawiali się o jego życie. Sam aktor jest bardzo zadowolony, że scenarzyści nie pozwalają mu się nudzić na planie.

 • Jude Law pobił kobietę?!

  Wychodząc nad ranem z nocnego klubu w Londynie, Jude Law uderzył w głowę, a następnie w twarz fotoreporterkę, która próbowała zdobić mu zdjęcie. Teraz aktor wypiera się, że takie zajście miało miejsce.

 • Hannibal Jude Law

  poinformowali, że młodego Hannibala zagra Jude Law.

 • To jego pragną homoseksualiści (zobacz zdjęcia!)

  Na pierwszym miejscu wśród kobiet, z którymi na randkę chciałyby umówić się brytyjskie lesbijki, znalazła się Keira Knightley. Oto lista najbardziej pożądanych przez gejów i lesbijki Brytyjczyków: Mężczyźni: 1. Daniel Craig - 31 proc 2. James McAvoy - 18 proc 3. Colin Farrell - 15 proc 4. Jude Law - 13 proc 5. Ewan McGregor - 12 proc Kobiety 1. Keira Knightley - 35 proc 2. Kate...

 • Jude Law zagra papieża?

  Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) przymierza się podobno do roli młodego Karola Wojtyły, czyli późniejszego papieża Jana Pawła II. Gwiazdor miałby się wcielić w postać Ojca Świętego na planie włoskiego filmu telewizyjnego. Producentem obrazu będzie firma medialna MEDIASET, należąca do premiera Italii Silvio Berlusconiego.

 • "Nowy papież" po "Młodym papieżu" Paolo Sorrentino

  Już rozpoczął się casting do nowej produkcji, przede wszystkim poszukiwany jest odtwórca roli papieża. W poprzedniej młodego, ekscentrycznego biskupa Rzymu zagrał brawurowo Jude Law. Serial "The Young Pope"- przypomniano - sprzedany został do 110 krajów. Nieznane są szczegóły dotyczące nowego serialu, którego scenariusz Sorrentino napisał wraz z Umberto Contarello. Zdjęcia mają rozpocząć się...

 • Jude Law w filmie Jamesa Camerona

  Hollywoodzki gwiazdor Jude Law, bohater takich filmów jak: "Utalentowany pan Ripley" , "Wróg u bram" , "Sztuczna inteligencja" przygotowuje się do kolejnej roli. Aktor wystąpi w najnowszym projekcie Jamesa Camerona, twórcy jednego z największych przebojów wszech czasów - "Titanica".

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ..." - wyznał dziennikarz po latach. Jude Law został po raz piąty ojcem! Agent aktora potwierdził, że w minionym tygodniu przyszła na świat jego córka. Matką dziewczynki jest niejaka Catherine Harding (23 l.). Para niestety rozstała się kilka miesięcy temu. Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger nie są już parą! Wokalistka rzuciła go po tym, gdy do sieci wyciekły zdjęcia, na których widać, jak...

 • Jude Law wygrał z tabloidem

  Jeden z najchętniej fotografowanych celebrytów, Jude Law, otrzyma odszkodowanie od brytyjskiego magazynu "Hello!"